Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 pug verilip bmw alınırmı ?

Mehmet Ali kardeşim eğer arabada hata veya sıkıntı olmadığına inandıysan, şu dakika ara adamı uyandır, gir direk takasa :) ben beklemezdim

adam olayı basta acıklamıs hatasız dızel aracla takas olur dıye cok yakan gıtmeyen ama mıllet baktıgı zaman bmw dıyecegı bır arac

Alınmaz bence çünkü 4 kapı BMW ler çook çabuk değer kaybediyor ve cillop gibi 2010 arabanı satıp daha eski bir araç alıyorsun bence pekte mantıklı değil. Arada 4 sene var çok değil ama genede mantıksız bence. He ben yaparmıyım yaparım tabi :D

Bana kalirsa hic gerek yok.. Hem 3.16 hem de duz vites.. Ölü yatirim..Hem de 60k..

Ben Pejoya değişirdim bu aracı..İleride satmaya kalksan pejodan daha çok zarar edersin...

BMW bir başkadır bi aldınmı kurtulamazsın:) 2010 pug ile 2006 bmw arasında seçim yapacaksan rakamsal olarak bence çok kardasın pug daha düşer ama bunu zaten 2. el değerine alıcagın için değer düşmez kısa sürede

Geri
Üst Alt