Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 leon 1.4tsı fren balata kırmızı kapaklar hk.

h2o

Kayıtlı Üye
sıfır aracıma kırmızı fren balata kapaklarından takmayı düşünüyorum fiyatı hakkında bilgi sahibi , istanbulda alabileceğim yer önerilerinizi ve varsa araca bi zararı hakkında bilgisi olan arkadaşların bilgilendirmesini rica ederim...

bana kim söyledi hatırlamıyorum ama Brembo kapakların 2 tipi varmış biri 50-60 Lira civarında pek kaliteli değilmiş bi de 100 küsür fiyatlı olanı varmış onlar daha kaliteliymiş..kim söylediyse kulakları çınlasın onun yalancısıyım.. :) :)

bana kim söyledi hatırlamıyorum ama Brembo kapakların 2 tipi varmış biri 50-60 Lira civarında pek kaliteli değilmiş bi de 100 küsür fiyatlı olanı varmış onlar daha kaliteliymiş..kim söylediyse kulakları çınlasın onun yalancısıyım.. :) :)

yıgıt ıkı çeşit oldugu dogru fıyatlarıda dogru ılk ucuz serıden gecen sene gelmıstı takmadan arkadasa hedıye olarak gıttı ıkıncı kalıtelı olandan geldı oda aracınn bagajında gezıyor hangısı daha guzel dersenız ıkıncı pahalı olan daha guzel bunu kımseye kaptırmadan araca takıcam

yıgıt ıkı çeşit oldugu dogru fıyatlarıda dogru ılk ucuz serıden gecen sene gelmıstı takmadan arkadasa hedıye olarak gıttı ıkıncı kalıtelı olandan geldı oda aracınn bagajında gezıyor hangısı daha guzel dersenız ıkıncı pahalı olan daha guzel bunu kımseye kaptırmadan araca takıcam

nereden aldığını öğrenebilirmiyim senin bagajdakinin bana bi yararı yokki:):)

tuningcilerin büyük bi kısmında vardır ama Maslak'ta kesin vardır..

bıldıgım kadarayıla takması cok da tert bsey deıl,her hangı b ustaya da gıtsen lastıgı sokucek takıcak zor b ıs degıl.Benım fıkrım tabıkı taktırmamak olur brembo olmadıgı gun gıbı ortada b uygulama ısın ozunde bana ozentıce gelıyor

bıldıgım kadarayıla takması cok da tert bsey deıl,her hangı b ustaya da gıtsen lastıgı sokucek takıcak zor b ıs degıl.Benım fıkrım tabıkı taktırmamak olur brembo olmadıgı gun gıbı ortada b uygulama ısın ozunde bana ozentıce gelıyor

herhangi bi usta ile risk yaşamak istemiyorum...herzaman deneyimli usta derim...demekki bunu taktıran arkadaşım hiç olmamış istanbuldaki SCW cilerde...özenti olayınada katılmıyorum hoşuna nasıl giderse öle yapmak güzeldir...

bence aracın kendı uzerındekılerı boyaman daha hos olur bakırkoyde 20 lıraya var beyaz kırmızı sarı pembe ama plastik kaliper takıldıgında dıskler kucucuk kalıyor ve guzel gorunmuyor

alıcağın yerde taktıracağın yerde var tanıdık kardeşim.düşünürsen hbr ver.yer ikitellide
bu arada doğrudur iki çeşiti var kapağın

Geri
Üst Alt