Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 Leon 1.4 TSI yeniden yorumlandı... :=] (Full Modifiye)

PATRON

Administrator
Yapılan Modifiye İşlemleri :

» FR ön tampon
» FR arka tampon
» FR ön logo
» FR stickleri
» Makyajlı orjinal arka üst spoiler
» Sebring XT1 egzoz
» Eibach sportline 5 cm yay
» Lycan black 18" jant
» Pirelli zero rosso 215*45*18 performans lastiği
» Xetec amfi ve JBL subwoofer
» Necvox navigasyon sistemi
» Tavan ve yan ayna folyo uygulaması
» Seat orjinal kol dayama
» Seat ayak dayama + pedal setleri
» Arka park sensörü
» Ziebart Gold full paket
» Ferrari korna

img4294o.jpg

img4336q.jpg

img4300b.jpg

img4301w.jpg

img4302y.jpg

img4305m.jpg

http://img713.imageshack.us/img713/1074/img4308j.jpg[/IMG]

Maşallah serbay,on numara olmuş..Daha da yapacak bişey kalmamış sanırım:) Allah kaza bela vermesin...

abıcım sahane olmus kırk bır kere masallah....

Allah razı olsun, sırada chip işi kaldıda bir türlü hafta içi İstanbul'a denk gelemedik ya ondan sonra finish :)

serbay ım muhteşem olmuş...Allah nazarlardan korusun

abi aracin çok güzel oldu...
ancak 2 eleştirim olacak..
fr logosu ne için?
araç fr değil..bence onu sökmelisin ve bence arkadaki leon yazisini da sökmelisin...batununkini sökerken çok kararsiz kalmıştı ama sonra iyiki söktük daha sade daha güzel duruyor dedi..
bir de yeni cupra logosu yazmişsin onu göremedim..araçta hem cupra hem fr logosu varsa tak takiştir yap yapiştir işi olmuş..bence onlardan uzaklaş=)
bir de şu yan sinyalin üstünde ve altindaki stickerlar fazla olmuş...sökersen daha sadece gözükecektir...

Çok fena olmuş gerçekten çok beğendim,,ALLAH kaza bela vermesin gönlünce gez kardeşim,,,,LEON bir efsane hep öyle kalacak :eek:key:

Cezmi baba ve Volkancım ve Muharrem çok teşekkür ederim...

Eleştirine gelince ustad ön logo cupra logosu orda herhangi bir belirti yazı vs yok ön tamponun oturması için o logonunda değişmesi şart ondan.. :) FR logosuna gelince hoşuma gittiği için yapıştırdım.. :)

maşallah bencede arkadaki yazıların hepsini söksen daha iyi durur fr dahil :D ama tabiki zevk senin,bu arada yazıları sök dememin sebebi bendede yok ve makyajlı olarak batuninkini ben görmüştüm,arka stoplar daka keskin hata sahip oldugundan çok daha tatlı duruyor yazıları sökünce :eek:key:

resim felan olsa görsem ona göre bende bişi dicem ama :S bu arada teşekkür ederim timurum..

Geri
Üst Alt