Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 Makyajlı kasa Seat Leon Kasko Değeri

mhmt_yldz

Kayıtlı Üye
Selamlar Arkadaşlar,

2009 model makyajlı kasa Leonum için benden 2000 TL kasko ücreti talep ettiler. Sizce normalmidir? Yakınlarda kasko yaptıran ve bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı? z
İlgilenip cevap yazarsanız sevinirim...

Herkese iyi forumlar....

İlk kaskonuzsa iyi bir firmaysa full ise... Normal gibi görünüyor... Elbet yaptıran vardır daha ayrıntılı cevap atan olur inş.

1 Ay önce 2003 Jazz'a yaptırdık 1570 tl (anadolu) verdik...
2 hafta önce 2004 Altea'a yaptırdık 670 tl (axa) :)

Bugun yenilettim...%60 hasarsizlik indirimim var...anadolu sigorta...aracim 2008 tsi leon...kasko bedeli 42bin lira uzerindeki ilave ettigim ekstralar ile...ve kasko ucretim 940 lira 10 taksit...sizinki bence normal..

gene aklıma geldi içime oturdu 1800 verdim ben bu sene :( araç golf olsaydı aynı şartlarda 1200 e yapılacaktı :) seat farkkına geçiriyorlar saolsnlar :)

Mayıs ayında 0 aracı eureko sigorta'dan 1150 ye yaptırdık , bu fiyatlar ne böyle ya :S

indirim yoksa fiyat normal.. :)

Arkadaşlar fiyatları direk baz almayın ya, kasko full mü onuda göz önünde bulundurun. Benimki full+full kasko + kasko 45.750 TL değeri 1,800 TL civarlarında yaptırdım eski araçtan indirim vardı onuda aktardım poliçeye.. ;) Sanırım %30 idi

Kasko yapan sigorta şirketinin bazı markalara olan özel indirimi- yaşanan şehir - yaş -cinsiyet-mesleki gruplar gibi birçok değişken vardır.

en yakın zamanda yaptıran benim sanırım 1600 yaptırdım ful + full bıraz fazlA. adına kasko varmıydı ve hasarın varmıydı varsa olabılır o fıyata. sen genede bıraz arastır bıraz daha asasına yaptır bılırsın

bir ay önce sıfır aracıma anadolu sig. araç değeri 48.000 tl kasko değeri 1700 tl 10 taksit.

Geri
Üst Alt