Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 Makyajlı kasa Seat Leon Kasko Değeri

ilk kez yaptırdığınız için normal..kaza yapmadığınız her yıl için indirim alırsınız daha sonraki yıllarda..ama birkaç sigortaya danışmak ve fiyat almak iyi oluyor..

Erya sigorta hülya ve didem hanımdanda fiyat alın zaten sitemizde varlar yardımcı olurlar özellikle SCW ye.................

Scw'ye özel indirimler yapıyorlar :) indirimide benden alıyorlar :D

arkadaşlar kasko fiyatı hesaplanırken fiyatı etkileyen çok fazla değişken var..Baz olarak marka tabiki en büyük etken ama kişinin yaşı,hasar geçmişi,araç sıfır mı? değil mi? yeni tescil mi vs... herkese aynı fiyatın çıkması mümkün değil...Bazı şirketlerde aynı olabilyor ama birçok büyük firmada sistem bu şekilde işliyor.

ya bende yeni yaptırdım ama aracın fiyatı 32500 az değilmi yaaa bu
850 full kasko
2010 1.4tsı stly

Araç fiyatı nası bu kadar düşük gözüküyor ki? Benim 1.2 tsi bile 39.900 gözüküyor 1150 lira ödüyorum euroka sigortaya

Geri
Üst Alt