Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 Makyajlı kasa Seat Leon Kasko Değeri

Böle gidersek allah kaza bela vermezse seneye kaskoyu bedava yapıcaklar :) işin ilginci anadolu kasko yapmıştı geçen sene onlar 808 tl verdiler 870 e yapmışlardı axa müşteriyi araklamak için 670 dedi :) full+full karşı tarafa ödenen bedel bile full :) 100 000 tl :) aslında 2 sene önce at ısırmıştı benim aracı 2400 tl masraf vardı yinede indirim yapıolar ilginç...
bu arada unutmadan hatırlatayım zorunlu araç sigortası artık her yerde farklı biz jazz için 450 tl den 245 tl ye kadar fiyat aldık... 245 tl ye anadoluda karar kıldık...
herkes yazmış barı bende yazayım araç bedeli... 17,500 düşmüş :( çok azalmış ndn bilmiyorum ama...

o nasıl bir atmış yaw 2400 liralık hasar olşturmş ısırırken :D

Mayıs ayında 0 aracı eureko sigorta'dan 1150 ye yaptırdık , bu fiyatlar ne böyle ya :S
Aynı fiyata aynı sigorta şirketinden yatırdık bizde garanti vasıtasıyla full kaskoydu 39.900dü bedelide yanılmıyorsam.

maşallah ne diş varmış atta kaportayı ezmiş :D geçmiş olsn :)

Fiyat uçuk bence..başka acentalardan da fiyat alın kesinlikle..eğer kişisel risk katsayınız yüksek degilse bu fiyat çok fazla..

Erya sigorta hülya ve didem hanımdanda fiyat alın zaten sitemizde varlar yardımcı olurlar özellikle SCW ye.................

ya bende yeni yaptırdım ama aracın fiyatı 32500 az değilmi yaaa bu
850 full kasko
2010 1.4tsı stly

Geri
Üst Alt