Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 1.4 tsı beyaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tarık

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

başlıktada belirttiğim üzere 2009 model 1.4 tsı beyaz aracımı satmayı düşünüyorum.
Fakat 2. El fiyatlarını çok iyi bilmiyorum.sadece internetten biraz araştırdım.
Araca ilave olarak;

1)body kit takımı(orjinal fr tampon)
2)çift egzost çıkışı(sağ sol başlık)
3)gösterge ve havalandırma nikelajları(seat orjinal parçası)
4)kapı kolu kaplama(seat orjinal)
5)kolon kaplamaları(seat orjinal)
6)seat ayak basma çıtaları ön arka(seat orjinal)
7)ön konsol kaplama(sear orjinal)
8)kol dayama(seat orjinal)
9)3.5cm yay seti(seat orjinal)
10)225x40x18 bridgestone adrenalin lastikler
11)18" replica audi s5 jantlar
12)xenon far seti

askerliğim nedeniyle araç 6 ay kullanılmamıştır.
Hiç bir hasar yok.
21000km de.
çok temiz ve düzgün kullanılmış bir araç içinde sigara dahi içilmemiştir:)

ne kadara satılabilir arkadaşlar?

engin TU2424 talip olabilir buna

:):)haklısın abi engin bir kaza geçirmişti zaten benim arabam diye söylemiyorum ama tanımadığım dişardan birisine giderse üzülürüm gerçekten.
şuan için düşünüyorum bir fiyat bilgisi ediniyorum.
2 3 gün içinde satıp satmamaya karar vericem;)
aracı seat erya servisindeki herkese sorabilirsiniz...

boş tsi'lar 32 33 civarina gidiyor
yaptiğin harcamalar 2.5 3bin tl civarı.esasında satarken galericiler falan bu aksesuarlar para etmiyor der sana yine 33 verir..ancak tabi ki bu saçmalık...
bence senin aracin en az 34 etmeli (yaptığın harcamaların yarısını baz fiyatın üzerine ekleyerek söylüyorum)

body kit=2900
aksesuarlar=1600
jant lastik ve yay=3200
diğerlerini saymadım:)

tahmin ettiğimden çok düşük rakamlar çıktı.
internette bakıorum boşlarına 33 34 istiyorlar ve araçta hiç bişey yok.

tarık gerçekten bu fiyatlara mı aldın...eğer öyleyse cebinden çok luzumsuz paralar çıkmış=)
örneğin s5 jant 1000 tl
adrenalin 4 tanesi 1200 tl
yay serviste montaj dahil 550 600 max.

eğer bunlardan 1 kuruş fazla verdiysen senin adına üzüldüm kardeşim =)
ve cidden dediğin gibiyse de 34 e gitmesi beni de üzer...fikrimi değiştiriyorum..kesinlikle 34den fazla olmalı min. hali...

eyw kardesım beni anldığın ıcın benım aldıgım dönemde fiyatlar gercekten o sekıldeydı:(
bakalım biraz düşünücem fiyatlar bu şekildeyse:)
çünkü arac krediyle beraber bana baya bir masrafa patladı
ozaman bu sekılde satmamak dahamı mantıklı:)

bence Engin abiyle bi konuş ilan koymadan Tarık.. :)

sahibindeki rakamlara cok takilmamak lazim. takip ettigim bazi arabalar satildi neredeyse hepsinin fiyati %10 düstü satis esnasinda. Kendine bir alt limit belirle 35 mesela ilanini 36,5 dan koyup gelen tepkilere göre yeniden düzenleyebilirsin.

valla tarik ben aracimi sirf 1.6 olup yaktiği kadar gitmediği için satmak istiyorum...36.600 e alip üstüne 10.200 tl lik masraf yapmiş oldum herşey dahil..satsam 32 isterim hadi pazarlik falan 31 desek..dünyanin zararı...
e satip yine alicağim araba 4 kapi , 4 cam otomatik,dijital klimali fln 1.5dci ya da 1.4tsi gibi bir araç olcak..
e sirf az yaksin çok kaçsin diye bu kadar zarara girmeyi mantikli bulmadiğim için satmiyorum...

hele ki 1.4tsi bir aracım olsaydı bu kadar masraf yapsaydim gerçekten 3-4 sene daha binerdim...çünkü yeni teknoloji motor ve piyasada ondan daha yakişikli alabileceğin bir tek scirocco var o da leon kadar fonksiyonel bir araç değil çünkü tek kapi ve arkaya geçiş vs. çok dar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt