Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 Seat Leon LPG Dolum Ağzı

tibuk5361

Kayıtlı Üye
merhaba Arkadaşlar,
Gereksiz saçma bir konu gibi dursada hergün pompacılarla kavga etmekten sıkıldım, zannedersin smokinle dolum yapıyor arkadaşlar... Yok eğilemem yok ağzı çok içerde yok yukarda yok sağda solda ...
Aracımda nokta hata yok(boya darbe vs.) bu yüzden tampon deldirme fikrinden hep uzak durdum...
Yaratıcı fikri olan var mı? Böyle bir olayı tecrübe edinmiş arkadaşlarımız var mı?

merhaba Arkadaşlar,
Gereksiz saçma bir konu gibi dursada hergün pompacılarla kavga etmekten sıkıldım, zannedersin smokinle dolum yapıyor arkadaşlar... Yok eğilemem yok ağzı çok içerde yok yukarda yok sağda solda ...
Aracımda nokta hata yok(boya darbe vs.) bu yüzden tampon deldirme fikrinden hep uzak durdum...
Yaratıcı fikri olan var mı? Böyle bir olayı tecrübe edinmiş arkadaşlarımız var mı?
Farklı bir araç için yapılan ve lpg takan usta tanıdık olduğu için uğraştı
Benzin deposunun yanına kadar boru çekildi borunun ağzına ufak bir parça taktı ve sabitledi
Depoda olan ufak girişin erkek kısmını araya bir parça takarak normal dolum ağzını monte etti
Gaz alırken o aparat ile bağlantı yapılıp dolum yapılıyor ondan sonra depo kapağını kapatıp hiç görünen yeri yok

Farklı bir araç için yapılan ve lpg takan usta tanıdık olduğu için uğraştı
Benzin deposunun yanına kadar boru çekildi borunun ağzına ufak bir parça taktı ve sabitledi
Depoda olan ufak girişin erkek kısmını araya bir parça takarak normal dolum ağzını monte etti
Gaz alırken o aparat ile bağlantı yapılıp dolum yapılıyor ondan sonra depo kapağını kapatıp hiç görünen yeri yok
En güzeli ve en mantıklısı bu olacak gibi, işçiliği neyse verecez artık , tampon seçeneğiniz olsa ne yapardınız?

tamponun bittiği yerde benim. sittin sene görünmez. en güvenli avm nin bile kapalı otoparkına girdim. pompacılar mırın kırın etse de aynı yerden almaya çalışıyorum ki lafı sözü olmasın. :)

tamponun bittiği yerde benim. sittin sene görünmez. en güvenli avm nin bile kapalı otoparkına girdim. pompacılar mırın kırın etse de aynı yerden almaya çalışıyorum ki lafı sözü olmasın. :)
Köşede mi ortada mı? Tampon delindi yani?

Hayır sağ tarafında. tampon bitiyor, bir boru ve ucunda dolum ağzı geliyor. yani tampında delme kesme yok. kar kış kalksın fotoğraf atayım. :)

dediğim gibi aynı yerden alırsan sorun olmuyor. :)
Bendeki de şuan sağda en köşede, yere değil sağ tarafa bakıyor (yere doğru bakınca dolduramıyorlar, tabanca kıvrılmıyor) , ama sabitlemek gerekiyormuş artık bi yere, muayenden geçmiyormuş

öyle bir söylenti var ama resmi olarak yok galiba. muayeneden öyle geçtim. sana mini bir tavsiye vereyim o zaman; tek tekerlik küçük bir rampa yaptır. bagajına koy. dolduracağında tek lastiği rampaya çıkart rahat rahat taksınlar. :)

öyle bir söylenti var ama resmi olarak yok galiba. muayeneden öyle geçtim. sana mini bir tavsiye vereyim o zaman; tek tekerlik küçük bir rampa yaptır. bagajına koy. dolduracağında tek lastiği rampaya çıkart rahat rahat taksınlar. :)
Neyse ufak sorunlar bunlar ;) Pompacılar accık eğilsin, Müşteri veli nimettir :)

Geri
Üst Alt