Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 LEON STYLANCE ne yenilikler yapılabilir?

tibuk5361

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Aracım ekte resimde görüldüğü gibi siyah bir styalance ve oynanmış değiştirilmiş ( Cam Filmi Hariç) bir yeri yoktur. Azcık heyecan ve görsellik için neler yapılabilir?Araç bir de siyah olunca çok fazla bir karşılık alamıyorsun gibi sanki . Spor yay jant , mercekli far uygulaması , marşbiyeller vsIMG-20170509-WA0013.jpg

Takipteyim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç 1,6 ise güzel bir jant kesinlikle 17" olmalı en fazla. 18 yorar hantallaşır. Spoiler ve marşbiyel olmalı. Ha en çok hava katan şeyde arka cam ve çamurluk sinyallerinin altına SCW stickerları İçeriye de double teyp almayı düşünürseniz full multimedya+navigasyon+araç bilgisi olan bi teyp var linkini atabilirim yurt dışı ürün ben 540 liraya almıştım. Far için de mersinde jaguar oto sistemleri var facebook üzerinden görüşebilirsin hocam

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Araç 1,6 ise güzel bir jant kesinlikle 17" olmalı en fazla. 18 yorar hantallaşır. Spoiler ve marşbiyel olmalı. Ha en çok hava katan şeyde arka cam ve çamurluk sinyallerinin altına SCW stickerları İçeriye de double teyp almayı düşünürseniz full multimedya+navigasyon+araç bilgisi olan bi teyp var linkini atabilirim yurt dışı ürün ben 540 liraya almıştım. Far için de mersinde jaguar oto sistemleri var facebook üzerinden görüşebilirsin hocam

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba;

double teyp leon 1.2 için de var mı uygun fiyata

Geri
Üst Alt