Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 cupra yorumları...

SİMON

Kayıtlı Üye
arkadaslar almak ıseyen arkadaslara yardımcı olacagını dusundum ve arac hakkındakı bılgılerım paylasayım sızınle....

aracımı 2008 hazırandan beri kullanıyorum su ana kadar aracıma ne hava fıltresı ne chıp vs... hıc bır parca monte etmedım...

dışardan sadece tampon jant ve ufak ayrıntılarla normal leonlardan ayırt edebılırsınız...,

icerdede farklı kolduk gogus dosemeler dıreksıyon vs... ve olarak butun dosemeler sımsıyah ıcınden ınsanın ıcı kararıyor...:):) tavan dosemesı vs...

tuketım olarak aracı 52 lt fulluyorum.. ve genelde kışın yogun yrafıkte aracı kullanıyorum 400 ıle 430 km yol yapabılıyorum...

yazın ıse uzun yolda 140 km\h sabıtleyım yunanıstana dogru gıttım yolun hepsını otobanda 6. vıteste kullandım sadece 2 kez zorladım yaklasık 640km yol aldım daha 40 km gıder yazıyordu bılgısayarda....
arac gucune gore ekonomıktır bu guctekı dıger araclar daha cok tuketıme sahıptır...

faruk abının dedıgı gıbı dur kalk mecıdeyekoy trafıgıne gırıyorum dur kalk 18-20 lıtreyı rahatlıkla buluyorum....

mesela gecen mecıdıyekoyden eryaya gıttım ..... mecıdeıye koyde 15 dakka takıldım bı 10 dakkada koprude takıldım gerı kalan yol bostu eryadayken tuketım 12.3 gosterıyordu...

kalıte acısından benı tatmın edıyor.. ama kapılarda tıkırtılar varda servıste vısaları sıktırdıktan sonra nazar deymesın cıt yok...

ve yollarda aklınıza gelemeyecek aracları dız cokturuyorsunuz...

kaldıkı bu aracı YCO yıgıte versek ne yapar ozaman bılmem...

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

bu arada aracın fıyatı nettekı yazan fıyattan cok daha dusuktu..

valla guzel araclar cupralar ama sacma fıyatlara satıılıyor 2ellerı ...
ellerıne saglık semun :)

valla guzel araclar cupralar ama sacma fıyatlara satıılıyor 2ellerı ...
ellerıne saglık semnun :)

aynen ole nette satanlar gayette abartmıs fıyatları bu benım sahsı fıkrım adam komple egsoz chıp ve fıltre koyuyor kut fıyatı 60 yapıyor...

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

normal leondan dahamı küçük yahu :confused:
normal leon kac alıyorkı kafam karıstı ve bende yedek depo olayı yok sanırım... kac kez benzınlıkte yedek depoyu da doldurun dedım ama yok cevabını aldım her seferınde...

Geri
Üst Alt