Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 cupra yorumları...

aynen ole nette satanlar gayette abartmıs fıyatları bu benım sahsı fıkrım adam komple egsoz chıp ve fıltre koyuyor kut fıyatı 60 yapıyor...

bu yuzden satılamıyor semun ;) sonuc olarak almaya kalksak 0 daha mantıklı gelıyor 10lıra fark verıp 0 kullanılmamıs yorulmamıs arabayı tercıh ederım herkes senın gıbı bınmıyor cunku :cool:

bu yuzden satılamıyor semun ;) sonuc olarak almaya kalksak 0 daha mantıklı gelıyor 10lıra fark verıp 0 kullanılmamıs yorulmamıs arabayı tercıh ederım herkes senın gıbı bınmıyor cunku :cool:

omer ben aracı aldıgım zaman hazıran ayıydı ben 2009 model ıstemedım 2008 model aldım( arac showroomda duruyordu) sonucta trafıge cıkıs tarıhı aynı ve arac 2008 oldugu ıcın su anda sahıbındende 2.el cupra ıcın ıstenen paraya sıfır olarak aldım...

Benim bir arabadan istediğim birçok şeyi Cupra karşılıyor, o yüzden çok seviyorum. Şemun sadece yiğit değil buradaki bir çok insan neler yapar :) Eline sağlık.

emre ben hep pompa attıktan sonra doldurmayı keserım ve genelde 49 lt alırım bı ara max 52-53 almıstım..

anladm tam boş değilken gidiyorsan normal o zaman. bende yarın bir deneyeyim bakalm ne çıkacak. bugün ışık yandı 45 km falan diyor menzile. sanırım 52 lt falan alır.

Benim bir arabadan istediğim birçok şeyi Cupra karşılıyor, o yüzden çok seviyorum. Şemun sadece yiğit değil buradaki bir çok insan neler yapar :) Eline sağlık.

bu aracı tercıh etmemızın en buyuk nedenı bu hem genıs hem dort kapı hem de gunluk kullanım ıcın cok uygun bır arac... bana cogu kişi neden yuklenmıyosun dıyor ama allh ızın verırse bu sekılde kullanmaya devam edecegım pıyasadakı tek stock cupra bu olsun... araca chıp yaptırıp turboyu elıne alanıda bılıyorum... ama tamamen zevk meselesı...

Geri
Üst Alt