Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 leon baskı balata

yilmazsinan

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar,
Aracım sanırım baskı balata istiyor. Yaptıran var mı kaça patlar?
Bir de virajlarda sol arkadan takırtı geliyor sebebi ne olabilir
Yardımlarınız için tşkler

baskı balata sachs marka öneririm..zaten serviste sachs kullanıyor..parçayı temın edersınız ucuz işcilikle yırtarsınz..baskı balata 500 lra bişi bilyasıyla birlikte değiştirin...
arka tekerden ses gelmesi amortisorlerden olabilir,amortisor takozlarıdan tıkırtı yapar....arka salıncak burclarını da değiştirin

Şanzıman değişiyo komple :S dağılmış şanzıman nasıl olduysa. 3800 liraya patladı+ 400 baskı balata 4200 lira masraf açtı :S

Şanzman konsnda arastrmadan hareket etme kazik yersin ole motorcular sanzmnclar varki kurnazlar istanbuldaysan birine yolayablrm seni şanzmnci

Sakaryadayım abi ya. Usta söktü mil kırılmış. Parça 1250 falan tutar dedi bi de bulunmuyo dedi bu parça. Bi de yapıldıktan sonra randıman tutar mı o da muamma. Yarın gidicem sipariş vermediyse araştırıcam tekrar. 4000 lira benim için çok büyük meblağ. Şuan şanzıman dağınık halde araç duruyo serviste. Nabıcam bilmiyorum
[doublepost=1465860346,1465859472][/doublepost]
Şanzuman dağıldıgını nasıl anladın sorması ayıp
Usta söktü şanzımanı. Açmış içini mil kırılmış.

Çok zor bulunuyo dedi anlamadım ki ben de

Çok geçmiş olsn. O motorun zor bulunan hiç bir parçası yok. Vag grubu bir çok araç ortak parça kullandığından parçaların bir çok alternatifleri bile var. Bence başka ustaya danışın. O işte bir sıkıntı var.

Çok geçmiş olsn. O motorun zor bulunan hiç bir parçası yok. Vag grubu bir çok araç ortak parça kullandığından parçaların bir çok alternatifleri bile var. Bence başka ustaya danışın. O işte bir sıkıntı var.
Abi çıkma şanzıman var da 1800 lira + benim şanzımanı istiyo en ucuza veren. O da 140 bin de midir 200 bini mi geçmiştir meçhul.

Geri
Üst Alt