Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 yılından gelen ceza

aynen abi bende arabama temiz kağıdı aldım ama benim elimde 4 tane ödenmemiş cezam war , her ceza sisteme girilmiyo hemen ama denildiği gibi 7 gün içinde sana tebliğ edilmediyse ceza geçersiz oluyomuş ...

bende bugün radyoda dinledim..emniyet ödenek imkansızlığından dolayı plakalara kesilen cezaları adreslere postalayamamış..şimdi ödenek gelince 2006 dan itibaren cezaları gönderiyolarmış..
faruk abim geçmiş olsun..sıkıcı vaziyet..

üzülecek bişi kalmadı Faruk abi , haberlerde söylediklerine göre 1 hafta içinde teslim edilmeyen ve gönderilmeyen cezaları mahkeme iptal etmiş . Gözün aydın , sadece gidip hiçbir ücret vermeden cezayı sildirmek kalıyor anladığım kadarıyla

yılbaşında park cezası almıştım aradan 3buçuk ay sonra bugün tebligat göndermişler trafikten ödenmediği taktirde maliyeye bildiriliyor maliye takibe başlıyor..1hafta için ceza gönderilmezse iptal olur lafları fasa fiso mecbur ödenecek bu cezalar

abi elinde ceza tarihinden sonra alınmış temiz kağıdı varsa ödeme hiç gerek yok ayrıca da af geliyor zaten trafik cezalarına merak etmeyin

Geri
Üst Alt