Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 ve üzeri TDI CORDOBA Arıyorum Arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZaferAykan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2006 ve üzeri Cordoba Arıyorum. TDI tercihimdir. 2. seatımız olacak. lütfen değerli bilgilerinizi esirgemeyiniz:) Bu aracı da Babam İçin düşünüyorum. baba - Oğul binelim diye!!!! km 70-80 bin tercihimizdir. sitedeki arkadaşlardan satmaya niyetlenen olursa görüşelim...

"""""""""""""""""""Auto Emotion"""""""""""""""

2008 uyarsa benim garaja bak konuşalım

görkem meerhaba ;
aracın gerçekten çok güzel. yaptığın ayrıntılar da benim düşündüğüm tarzda. aracın benzinlimiydi ? km ve fiyat konusundan nasıl irtibat kuralım seninle ?
L.C.V

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:01 ----------

http://www.sahibinden.com/32_000km_...cok_temiz-79WQQaXQQ20707614WQQpXQQdisplayitem

Bu arabayı arkadaşıma düşünüyorduk şuan askıda bir göz atmakta fayda var...

teşekkür ederim arkadaşım... bu araba hakkında bilgin varmı? boya falan yazıyorr.

görkem meerhaba ;
aracın gerçekten çok güzel. yaptığın ayrıntılar da benim düşündüğüm tarzda. aracın benzinlimiydi ? km ve fiyat konusundan nasıl irtibat kuralım seninle ?
L.C.V

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:01 ----------

teşekkür ederim arkadaşım... bu araba hakkında bilgin varmı? boya falan yazıyorr.

Okadar ayrıntısını bilmiyorum ama kmsi düşük olduğu için avantaj sağlayabilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt