Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 model 1.9 TDI Leon 53.200 km.de hatasız-boyasız 37.500.-TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpeR

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracın ilk sahibiyim, Doğuş Oto’dan alınmıştır. Araçta kesinlikle değişen veya boyanan parça bulunmamaktadır. İtinalı kullanılmıştır. Turbo kullanım kurallarına göre çalıştırılıp-stop edilmiştir. Sürekli süngerle yıkanmış, bayiden alındığında boyanın üzerindeki koruyucu madde çıkartılırken dahi fırça kullandırılmamış ve plakalar için tamponlar deldirilmemiştir. Her yıl cila veya boya koruma yapılmış olup, boyası ilk günkü canlılığını korumaktadır. Bütün bakımları km.leri geçirilmeden Doğuş Oto Ankara’da yapılmıştır. Aracın turbosu 34.000 km.de garantiden değiştirilmiştir.
1.9 TDI (105 hp, 250 Nm tork) motorludur, bir depo yakıtla kullanıma göre şehir içinde çok rahat 850-980 km aralığında menzile ulaşılmaktadır. Araç küçük miktarda kredi kullanılarak alınmış ve borcu kapatılmış ve kredi fek yazısı mevcut olup, satışa hazırdır.

Sonradan Yapılan İşlemler:
Aerodinamik ön tampon (orj. plastik)
Yan marşpiyeler (fiber)
Spoiler (fiber)
18” BBS jant ve lastik (yaklaşık 10.000 km. oldu alınalı)
FR logo
Ön tampon hava girişlerinde led uygulaması

Paylaşım sitesi olduğumuzu düşünüyorum... sadece bunun için burada olduğunuzu düşündürdünüz bana daha güzel satış üzerine kurulmuş siteler var ama...

Paylaşım sitesi olduğumuzu düşünüyorum... sadece bunun için burada olduğunuzu düşündürdünüz bana daha güzel satış üzerine kurulmuş siteler var ama...

haklısınız bu benim ilk mesajım, forumu sürekli takip ediyorum ancak profil ayarlarından ötürü bir türlü mesaj yazamıyordum. araç satılsada satılmasada buradayım artık

Forum kuralları gereği üyeler bölümünde kendinizi tanıttıktan sonra istediğiniz gibi satış konuları açabilirsiniz bi sakıncası yok.

Arkadaşlar gerekli açıklamayı yapmış...

Kendinizi detaylı tanıtmadan üyelerimiz bölümünde satış konusu açamazsınız..

aracın çok güzel inş. istediğin fiyata satabilirsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt