Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 1.4 tdi cordoba kat iptali ve warex hakkında

Merhaba eğer varex yaptıracaksanız kapalı gezerken bile polislere dikkat edin derim. Kapalı olduğu halde çevirmede ceza yiyip aracını bağlatanlar oldu. Polis aracın altına eğilip bakıyor eğer sistemi görürse kapalı olsada en iyi ihtimalle ceza kesip yolluyor, en kötüsüde aracı tarfikten men edip muayneye sevk ediyor. Benim nacizanem tavsiyem açık olduğu zaman kadar olmasada kaplı ikende dikkat etmeniz.
aynen onada dikkat etmem lazım çünkü çift çıkış kafa olacak dikkat çekecektir biraz ama genel çevirme noktalarını biliyorum artık nerde açmam nerde açmamam gerektiğini ona elimden geldiğince dikkat edeceğim gerisi şansa kaldı artık

aynen onada dikkat etmem lazım çünkü çift çıkış kafa olacak dikkat çekecektir biraz ama genel çevirme noktalarını biliyorum artık nerde açmam nerde açmamam gerektiğini ona elimden geldiğince dikkat edeceğim gerisi şansa kaldı artık
Aynen kardeşim kesinlikle dikkat etmelisiniz çünkü sonrası baya bir kabus oluyor.

Ne amac ile kullanacaginiza bagli ben sizin yerinizde olsam orta ve son susturucu spor susturucu yapar 70 lik krom boru koyar katalizör ve sprali iptal ederim hem arac rahatlar hemde ses tok olur o kadar göze de batmaz
amaç yazılımım üstüne biraz rahatlatma birazda ses istiyorum

Geri
Üst Alt