Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2000 model Toledo Kasko yapalır mı

Arkadaşlar ben de kasko yaptırmak istiyordum aracıma. 2000 model toledo. ama birçok kişi 10 yaş üzerine kasko yapmazlar dediği için hiç sormadım bile. Eğer mmkünse ben de yaptırmak istiyorum. Aracımın bitmek bilmeyen sorunları var, bunları da kaskodan yaptırmak istiyorum. Mümkün müdür acaba? Şehir:Adana

Arkadaşlar ben de kasko yaptırmak istiyordum aracıma. 2000 model toledo. ama birçok kişi 10 yaş üzerine kasko yapmazlar dediği için hiç sormadım bile. Eğer mmkünse ben de yaptırmak istiyorum. Aracımın bitmek bilmeyen sorunları var, bunları da kaskodan yaptırmak istiyorum. Mümkün müdür acaba? Şehir:Adana

benim araç 2004 model..ama bana mantıklı gelmiyor 10 yaş meselesi..sonuçta adam ona göre araç değeri belirliyor..

kardeşim sen bir araştır derim yaptırmak istiyorsan..nette sigorta şirketlerinin sorgulama sayfaları var..senin için baktım

TOLEDO 1.6 SIGNUM yıl 2000 kasko değeri 13,205
kaynak http://www.altunelsigorta.com/kaskoliste.html

ödeyeceğin miktar 13.000 liranın yaklaşık %5 ine denk geliyor..tabi aracın plakası önemli..tabi 10 yaşından büyük araca bi farklılık yoksa..

bende sordum benim 2001 leon için ankara sigorta yaparım dedi. fiyatında 1400 TL olacağını söyledi. durumum müsait olmadığı için yaptıramadım. ama biraz düzeltirsem kendimi yaptıracam başka yolu yok. malum istanbul trafiği ne olacağı belli değil her an bir apaçi ile kafa kafaya gelebiliriz :D ayrıca park sorunumuzda olduğu için arabasının yola sığmayacağını bile bile girip sağındaki solundaki arabaları öperek geçmeye çalışan bir amca da ayrı bir olay tabiki...

yaş arttıkça kasko bedeli artar risk artar çünkü. ama kaskosuz binmeyin araca trafik sigortasıda bir yere kadar.

bu arada benim 11 yaşnda 303000 kmdeki toledomun kaskosu var kasko yapılır sadece bedeli 7 8 yaşndaki gibi olmaz.

yok kardeş o kadar tutmaması lazım..aracın ait olduğu plaka önemli tabi ama benim araç ısparta plaka .. 1150 tl ye full kasko yaptırdım..ilk yılım..ergo sigorta.. mesela aracın plakası antalya olsaydı 1300 civarı olacaktı..istanbul ankaraya bişey demem ama arkadaş muş ta..gerçi araç muş plaka değil heralde.

Araç bursa plaka. Linkteki siteye göre yüzde 5i 765 lira tutuyor. Çok uygun gibi doğruysa.

Geri
Üst Alt