Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

+20 Yurtdışında Mezbahaymış

Yapamazlar Yiğitim sosislerin içi kıl dolu olur.Baksana kılıyla tüyüyle atıyorlar makinaya. Bence hayvan yemi falan yapıyorlardır.

bencede. hatta geçen bizim proflarla bu konuyu konuşmuştuk. hayvan yemlerinde belli bir protein oranı olması gerekiyor diyorlardı.

bunlar tamamen rakiplerin birbirine çamur atmasından çıkan karalama kampanyalarından başka bişey değil, dünyaya hükmeden global şirketler ellerinde bu kadar büyük bi pazar payı varken zaten bu tarz birşeye girişmezler.. adam niye kendi ipini çeksinki..

rezilll; hakana katılıyorum bilinçli ve kasıtlı yapılan karalama kampanyaları bunlar

Buyuk ıhtımal hastalıkları hayvanların ımha edıldıgı b yerdır.Igrenc b olay

bunlar tamamen rakiplerin birbirine çamur atmasından çıkan karalama kampanyalarından başka bişey değil, dünyaya hükmeden global şirketler ellerinde bu kadar büyük bi pazar payı varken zaten bu tarz birşeye girişmezler.. adam niye kendi ipini çeksinki..

Kesinlikle katılıyorum. Çok akıllının biri de başına mcdonalds yazmış. ne insanlar var ya..

iğrençlik bir durum yok aslında alışık olmadığınızdan birazda ağır geldi bazı arkadaşlara...sağlık açısından bakılırsa olaya hastalıklı hayvanların imha edilmeyip doğaya bırakılması yada leşlerinin toprağa gömülmesi inanın çok daha kötü ve istenmeyen hastalıkların çıkmasına davetiye çıkartmaktır.

ne gerek varsa tekrar izledim ya.. :S :S :S

Geri
Üst Alt