Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

+20 Yurtdışında Mezbahaymış

Logical_Election

Kayıtlı Üye
Facebooktada bu video dolaşıyor hesabı olanlar izlemiştir zaten ben doğruluk payı varmı bilemiyorum ama bence hastalıklı,telef,atık hayvanların imha edildiği bir yer.He dersiniz at ın ne işi var bu markanın atık rezervinde onu bilmem.TR de bu markanın TR gıda firmalarından gıdasını tedarik edildiği söyleniyor.
Ne kadar iç açıcı bir video :) Geçenlerde araba ögütücü vardı paylaşılmıştı hemen hemen aynı alet biraz ufagı...

http://tinypic.com/player.php?v=9kmdkh&s=4

ya yok bole bısı ya bende faceden paylastım buna mc burger dıyenın ... dedım

olm naaptın ya..

ne bu leşlerden kurtulma yönetimi herhalde dimi. ??

Yok daha neler.Kimin hamburgerinde kemik çıktı veya kıl çıktı.Adamın anasını bellerler bundan hamburger eti yapsalar.

Yok daha neler.Kimin hamburgerinde kemik çıktı veya kıl çıktı.Adamın anasını bellerler bundan hamburger eti yapsalar.

ben de onun için sordum özellikle leşlerden kurtulmak için mi bu alet diye Tekin abi..
yoksa bu şekilde sosis diye önümüze mi geliyo bunlar.. :S

Yapamazlar Yiğitim sosislerin içi kıl dolu olur.Baksana kılıyla tüyüyle atıyorlar makinaya. Bence hayvan yemi falan yapıyorlardır.

Geri
Üst Alt