Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

20.000 tl ye kadar takaslı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
arakdaslr benım aracı takaslı 20,000 tl ye kadar arac arıyorum.saxo mk2,honda cıvıc..veya hızlı bısıler olsun ıstıyorum.

dediğin arac aslında cok güzel tdi sport ama ne yazıkki cok az var olan satmaz satanda kazalı :(

evet temizini bulmak nerdeyse imkansız ama ufak tefek sürtme çarpmalara bakmayacaksınız artık.

clio rs diyorum ısrarla:)

ben alamadım sana kısmet olsun...yedek parça bol ve ucuz...sanılanın aksinede hakkaten azyakıyor...hatta iddia ediyorum 1.6 leonlardan şehir içinde daha az yakar basmazsan...

clio rs diyorum ısrarla:)

ben alamadım sana kısmet olsun...yedek parça bol ve ucuz...sanılanın aksinede hakkaten azyakıyor...hatta iddia ediyorum 1.6 leonlardan şehir içinde daha az yakar basmazsan...

bul olum duzugn bıtane ozman

---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

evet temizini bulmak nerdeyse imkansız ama ufak tefek sürtme çarpmalara bakmayacaksınız artık.

jant mıyaptık bana mı ole gelıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt