Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.0 TDI Leon FR nasıl dönüştürülür.

arka tampon altını beğendim nasıl yapmışlar onu? araba güzelde bu kadar masraf nasıl yapmış anlayamadım bu yapılanlar çok büyük paralar.....

galiba dün tolkican paylaşmıştı bi konuda..
azmin sonu.. :D :D

arka tampon altını beğendim nasıl yapmışlar onu? araba güzelde bu kadar masraf nasıl yapmış anlayamadım bu yapılanlar çok büyük paralar.....

Abi o difüzör eger orjınalse o bıle bı dunya para.Adam cıddı para harcamış gercekten.Jantlar,tamponlar,bixenonlar yapılmış gercekten guzel araba ama o fiyata ıkıncı el km si daha düşük gercek Fr tdi lar var..

evet aux Volkan paylaşmıştı. Bu arkadaşla zaten bugün mesajlaştım. Kendisi ön tarafı komple değişmişmakyajlı yapmış tampon, ızgara ve mercekli farlar dahil. Kaza yapmıştır muhtemelen.

evet aux Volkan paylaşmıştı. Bu arkadaşla zaten bugün mesajlaştım. Kendisi ön tarafı komple değişmişmakyajlı yapmış tampon, ızgara ve mercekli farlar dahil. Kaza yapmıştır muhtemelen.

far olayı neymiş Serbay abi. ??
makyajlının merceği miymiş o..yoksa bi şekilde makyajsızın farları oturmuş mu..

yok makyajlı far getittrimiş ön taraf komple makyajlı farlarda dahil...

adam çok para harcamış orjinal parçalar ise korkunç para ama alt difüzör müthiş araştırmak lazım almak lazımm

ün de yazmıştım çok masraf..bu kadar yapmış bağaj kapağını da değiştirseymiş..uyup uymadığını bilmem ama..full camlı daha iyi..ama gene diyorum çok masraf..

Geri
Üst Alt