Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

19 inç jant takmayı düşünüyorum uygun olurmu

Fdu49fr

Kayıtlı Üye
yeni fr ıma 19 inç jant takmak istiyorum bilgi verirmisiniz takan arkadaşlar yakıtı ne gibi değiştirir aracı yorarmı 125 hp benim aracım

yeni fr ıma 19 inç jant takmak istiyorum bilgi verirmisiniz takan arkadaşlar yakıtı ne gibi değiştirir aracı yorarmı 125 hp benim aracım

18 genelde ideal olculer 19 yorar araci gerek yok zaten cogu arkadasmiz 18 takti

Sent from my iPhone using Tapatalk

18" ideal ölçüdür ülkemizin yollarına 19" çok güzel durur hiç şüphem yok ama dikkat etmek çok önemli

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler bide yay markası sorabilirmiyim

viraj demirin poryelerin burçların 19 gibi buyuk jantta göre olmadığı için
Porya bilyesini jant kolay kolay bozmaz...
Bu yazdıklarından sadece viraj demiri bu işe etkendir.
Türkiye yollarını göz önüne alırsak aractakı viraj demiri ile 17" bile takamazsın...

Bu yazdıklarının yol tutus anlamında çok eksisi yok.
19" jantta hem goruntu hemde yol tutus ıkısı bir arada olabılır.
Tek azalacak nokta konfor kaybın olabılır.
Bu sorunuda kw v3 gıbı bır coılle rahatlıkla asabılırsın.

Adamlar araca 19 jant takıyor,çıkma lastık koyuyor,soguk pres yapıyor dha sonra yol tutus gıttı...

Herseyi kuralına uygun yaparsan hiçbir kaybın olmaz...

Türkiye yollarını göz önüne alırsak aractakı viraj demiri ile 17" bile takamazsın...

Adamlar araca 19 jant takıyor,çıkma lastık koyuyor,soguk pres yapıyor dha sonra yol tutus gıttı...

demek istediğimde o zaten alt yapı olmadan 19 olmaz virajda zıplar kayar 19 inç takmakla bitmiyor.

kw v3 gıbı bır coılle rahatlıkla asabılırsın. derken anlayamadım kardeşim biraz açarmısın

Geri
Üst Alt