Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18' s5 replica jant ve thunder mach3 225-40-18 f1 desenli lastikleri satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ynr03

Kayıtlı Üye
arkadaslar jant ve lastik 1hafta önce 1600e alındı 400km yaptı.s5 in yeni bi model jantı bu lastiğe geldiğinde 3kol ayrılarak bitiyo fotolarını yüklücem.Ayrıca coiloverlarıda satıyorum yay ve amortisör olarak uygun bi fiyata vericem.eibach 5cm yaylarım var ve 1cm daha kesilmiştir 215-45-17 kullanan arkadaslara özellikle tavsiye ediyorum:) son olarak 4adet infinity 90rms referance 6510cs 2takım mid tis,1 adet jbl 755.6anfi ve 30 ve 38cm jbl booferlar ile sislerdeki pink xenonlarıda satıyorum.fotoları en kısa zamanda yükleyeceğim fiyat olarak henüz hepsine net bi rakam belirlemedim düşünen olur ise anlaşmaya çalışırız.Araç değişikliğinden dolayı hepsi satılıktır...

Fiyatları belirlersen çok iyi olur. Uyarsa alışveriş yapabiliriz.

fiyatlar nedir fotoları görebilirmiyiz yener kardeşim

hayırlı satışlar... fiyat ve fotoğrafları bekliyorum

Hayırlı satışlar ,bende dünden beri fotoğrafları bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt