Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17 inç FR jant hatası

EymenAli

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam

17 inç FR jant larda sağ taraf sol taraf ayrımı olmaksızın jantlar takılmış. Sağ taraf ile sol tarafta yön farkı oluşuyor. Jantların kesitlerine bakınca anlayacaksınız. Fotoğrafa bakın farkı görün. Jantın lastik tarafına gelen koldaki üçgenin sivri ucuna bakınız. Bu tek bende değil baktığım bütün FR jantta öyle.

Bu bir üretim hatası diye düşünüyorum.

Fikriniz nedir??Screenshot_20190525-200556.pngScreenshot_20190525-200534.png

Arkadaşlar selam

17 inç FR jant larda sağ taraf sol taraf ayrımı olmaksızın jantlar takılmış. Sağ taraf ile sol tarafta yön farkı oluşuyor. Jantların kesitlerine bakınca anlayacaksınız. Fotoğrafa bakın farkı görün. Jantın lastik tarafına gelen koldaki üçgenin sivri ucuna bakınız. Bu tek bende değil baktığım bütün FR jantta öyle.

Bu bir üretim hatası diye düşünüyorum.

Fikriniz nedir??Ekli dosyayı görüntüle 19698Ekli dosyayı görüntüle 19699

Bu modellerde sağ sol ayrımı yok zaten olan modeller de içinde direk yön belirten kabartma oluyor ET değeri farklı jant kullanan da vardı

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt