Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

16.4 vs. 16 yıl..

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Katılım
4 Eyl 2009
Mesajlar
0
Video'daki kalkışta McLaren'ın geçtiği görülüyor. Yarışın yarısını da önde götürüyor. Kağıt üstündeki verilere daha ne bakıyosun? Sunucuda bi ara kağıt üzerindeki verilerden kıyaslama yapıyor. Ardından saçmaladığını farkedip, "bilmiyorum, bu gerçek dünya" diyor.
Her zaman herşey kağıt üzerindeki gibi olmaz. Otomobiller kağıt üzerinde gitmez.
McLaren'ın üretildiği seneye, Veyron'dan çok daha az bulunmasına, cebine her parayı koyanın alamayacağı bir araç olmasına, Veyron'dan en az 2 kat daha değerli olmasına bakarsak F1 benim gözümde Veyron'dan çok daha kıymetli. Bence eskiler hep daha kıymetlidir.
1001hp'lik Veyron'un, kendinden daha güşsüz, atmosferik, 17 yaşındaki aracı 200'den sonra geçmesi gerçekten başarı (!).
 

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
35
Ayberk McLaren F1 biliyosun ki 3 kişilik Formula 1 otomobili bi yerde..
ve içerde insanların birbirini anlaması için intercom gerekicek kadar da vahşi..
hiç bi elektronik donanımı yok..Veyron herkesin kullanabileceği kadar dengeli ve her türlü konfor unsuru var içinde..o nedenle farklı kulvarlarda aynı yöne gidiyolar denilebilir..zaten McLaren F1 çok çok başarılı bi araç..ondan öncesi ve ondan sonrası arasındaki fark çok olamaz..
 
Üst Alt