Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15bin bakımına 10binde gitmek [emoji4][emoji4]

hsynglmoglu

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar yarın saat 8.30da kayadibi seatte bakım için randevu aldım normalde aracım 10binde araç yağının 15bin km dönmesi bana sağlıklı gelmediği için bakım yaptırarak içimi rahatlatmayı tercih ettim aracımda KN kutu içi filtre ve iridyum buji var yaptırmam gerekenler neler sizce gidip tecrübe kazanmış arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim birde ortalama kaç saatlik bir işlemdir yapılacaklar fiyat bilgisi bide şimdiden herkeze teşekkürler.
c9953761c849638424d3d7222675c24c.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bakım zamanı 15000 km yada 1 yıl olarak belirtilmiştir... Önce yaptirmanin araç için bir zararı yok hatta faydası olur... Ama maddi açıdan biraz fazla ücret ödemiş olursunuz..
[doublepost=1489581016,1489580895][/doublepost]Ortalama servisin yoğunluğuna göre yarım gün civarı süren bir işlemdir... 650 civarında bir ücreti olması lazim

Geri
Üst Alt