Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

'13'te F1 Motorları 1.6L Olucak..

Son yıllarda çıkartılan saçma sapan kurallardan dolayı F1 i mahvettiler...İleri de F1 in başına schumi geçicek diye duydum,belki ozaman bişeyler değişir..:)

1.6 t 600hp chıp egsoz fıltre ıle 650 hp olur:) halı hazırda turbo vtecler var onlardan koysunlar ıste haha :D

bende 2013 te 1.6 ya geçecektim zaten 2008 mercedes C180K lar o zamana ucuzlar diye umuyorum:)

teknoloji epeyce terleyecek ama ben güzel buldum bu gelişmeyi. 1,6ccde hemen hemen her marka kendinde bişey bulacaktır düzeltecek. Hacim sınırlaması ilk geldiğinde de bu tür yorumlar gelmişti, yine gelmeye de devam edeceği kesin.

normal araba olmadıkları için herhalde, bana bilgisayar oyunu gibi geliyor:), ben rally seviyorum:eek:key:

Geri
Üst Alt