Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

'13'te F1 Motorları 1.6L Olucak..

VW de F1'e girmek icin bir engel kalmadi demis. Motorlar cevreci olacagindan f1'e Porsche f1 adi altinda katilabileceklerini dile getirmisler. 1.600cc 700bg 70 bg de Kers ile gelse neredeyse 800 bg.. Cok heyecen verici o motor icin.. Ama iyi ses cikar mi orasi muamma....

Kers yasaklandı diye biliyorum gelecek sezondan itibaren. Hatta takımlar aralarında anlaşıp geçen sezon kullanmamıştı. Oldu olacak blow off taksınlar sesleri güzel olur belki =)

işte F1 in gelecekteki araçları

Fred-Flintstone-Barney-Rubble-Car.jpg

112354.jpg

Kaybolan seyirciyi böylemi çekecekler,yok antreman dahil tek motor yok sadece 2 arac,yok takım emri yasak yok pit çıkışı bilmem kac km bunlar olduğundan beri izlemiyorum doğru dürüst.

şu f1 den oldum olası hiç bişi anlamıyorum hatta gülünçtür şu anda f1 ler kaç cc motor kullanıyo onun hakkında bile hiç bilgim yok :D:D

Çok ama çok sağlam bir Formula 1 izleyen,takip eden ve fanatizim duyguları olan biriyim.Bu F1 yanlış politika sebebiyle buralara kadar düştü.Ben 2008den sonra F1 diye birşey görmüyorum.Amaç gösteri ve sporsa amaç şaşmış.Seyirci az nedenleri çok açık gözüküyor.Eskiden olan sıralama turları 12 tur hakkınız vardı 1 saat içinde her sürücü bunun içindeydi,taktikler sıralama turlarında başlardı.Yarışta pit stop 4 sn bu nasıl birşey.İnsanlar 26 kişinin bi arça başında 10 sn civarında yakıt almasını lastik değiştirmesini kanat ayarlarının yapılmasını curcunadan bi anda fırlayan araçları görmek istiyorlar.Motor sesleri asfaltı sallarken kalkışta patinaj çekerek ilerlemesini virajlardan sonraki araç hızları,düzlük hızları çok şeyler değişti pistler geçişe elverişli değil.Pilotaj azaldı araçlar basitleşti.Evet şimdide çekişme var ama bu çok az şekilde gözüküyor sadece puan anlamında heyecan yetmiyor bazı güzel faktörlerde olmazsa olmazları formula 1in.Ama Berni amca yaptı yapacağını.

xx

Ben izlemeye başladığımda 3000CC V10 kullanıyorlardı. Sesi kulakları sağır ediyordu gerçekten.

Geri
Üst Alt