Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

13.02.2010 farukAbi-cezmiBaba-Natan ve diğerleri @Erya :)

Hay Allahım ya. İlla editliyim mi kardeşim cahilliğimi. CNR ın sahibi eski kız arkadaşım o kurmuş:)

Senin eksikliğin bariz hissediliyo abi ya Erya'da..

Bi mangal organizasyonuyla beraber görmek isterim seni yine =)

Aman aman Melihim kalsın. Hatta mümkünse erya ile benim adımı bile aynı cümle içinde kullanmayın. erya böyle bensiz daha iyi boşver ...

güzel insanlar hepiniz süpersiniz
en yakın organizasyonda digi'de yanınızda inş.

Yok kardeşim serviste değil benim araba, sabahtan ordaydım yay siparişi verdimde görmüşsündür belki dedim benimde haberim yok gelip gelmediğinden sana sorayım dedim :)

EE plaka aynı senin arabandan serviste bi araba vardı da.. :)
Doğuş'un elinde var mıymış..Aykut abi ellerinde var dedi mi yay için. ??

---------- Post added at 21:39 ---------- Previous post was at 21:38 ----------

aha natanıda gördük tamam artk gam yemem :D

"Dağlar dağlar
Kurban olam yol ver geçem sevdiğimi son bir olsun yakından görem
Dağlar dağlar.."

:D :D :D :D

hem yay için heyecanlısın hem de aramayı unutuyosun bu nası iş yahu.. :D :D :D

varya orda olduğunuzu bilsem çıkar gelirdim tüh

Artık merak eden herkes beni tanımış oldu (kim merak ediyordu acaba:) ama ilk önce Faruk abinin aracına bakarken eğilmiş olduğum fotografı Melih isimli arkadaşın koyması çok hoş olmamış:)

Cezmi abiye karşı olan saygım ve sevgim sonsuzdur teknik konuları dikkatle dinliyordum ama tabi Yiğit yine işin dalgasındaydı:)

Ya az önce CNR dan çıktım. Tuzak koymuşlar . Benim araba altını sürttü tuzağa. Bu nasıl iş birader:)

Fotograflar ve hoş sohbet için ayrıca herkese ve Melih kardeşime teşekkür ederim:)

bizim standı gördün müü ben gidemedim dha yaw

Geri
Üst Alt