Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10 kasım

Emre Çolakoğlu
ATAM'a Hayranım,bağlıyım.elimde olduğunca izindeyim-izinde olmayanın KARŞISINDAYIM...eeyyy ATAM seni andığımız bu gün yerinden kalkabilsen keşke, yerini hangi ZİBİDİLERE BIRAKTIĞINI görsen, halk'ının durumunu görsende şunlara birer OSMANLI TOKATI ÇAKSAN......:(
 
Burası bir forum sitesi burada insanların işi kişilerin yaptığı paylaşımlara daha seviyeli bir şekilde cevap verebilmek olmalı. Kimsenin işi kimseyi ilgilendirmez. Sana gayette nasıl bir konuşma yaparsan daha iyi oluru göstermeye çalışıyor ama malesef dediği gibi anlama olasılığınız yok gibi. Ve mümkünse bir bayanla nası konuşulması gerektiği hakkında bilgi sahibi ol hiçbir bayan hakkında dili uzun veya seviyesiz demek gibi bir ayrıcalığa sahip değilsin. Karşında sınıf arkadaşınızın olmadığını hatırlatırım ve gene hatırlatırım ki karşındaki bayan 4 yıllık çift üniversite bitirmiş mastır yapan ve üst düzey işte çalışan biri ve kız arkadaşım .
Böyle konularda daha duyarlı olursanız sevinirim Numan. Size yanlış birşey gösterilmiyor.
Kardeşim dalgamı geçiyosun. Galiba iyi okumamışsın seviyesiz konuşan ben değilim, Kız arkadaşın. ayrıca okumakla mastırla cahilliği pekiştirme. Okumuş etmiş insan olamamış neye yarar. (Burası bir forum sitesi burada insanların işi kişilerin yaptığı paylaşımlara daha seviyeli bir şekilde cevap verebilmek olmalı. Kimsenin işi kimseyi ilgilendirmez.) bunu yazıyosun hemde saçmalamışsın. benim ne yazdığım kimseyi ilgilendirmez herkes işine bakssın kız arkadaşına öyle söyle.
 
Geri
Üst Alt