Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10 ile 14 bin tl bütçem var ve sizce bu araba alınır mı ?

Öncelikle galeriden araç bakmanı tavsiye etmem çok allayıp pulluyorlar km ile oynanıyor daha çok sahibinden bakarsan daha temiz bulursun

güzel duruyor durmasına, almadan önce bir yere gösterin de sonrasında başınız ağrımasın..

Sahibinden.com'da ki diğer 2000-2001 model 1.6 ibiza stella'lar ortalama 13-15 bin lira arasıyken bu araba 11.750... Düşün galerici en az 2-3 bin kar yapacağını göz önünde alırsak galerici bu arabayı sahibinden 8.5-10 bin arası almıştır. (ne demek istediğimi anlatmışımdır umarım)
Alacaksan eğer pişman olmamak adına çok çok iyi araştır arabayı ve serviste de gösterilmedik yerini bırakma...
Yukarıda ki arkadaşların dediğine de aynen katılıyorum. Galerici deyince bayağı bir düşünmen lazım.

• Beğen
Reaksiyonlar: Reis
Sahibinden.com'da ki diğer 2000-2001 model 1.6 ibiza stella'lar ortalama 13-15 bin lira arasıyken bu araba 11.750... Düşün galerici en az 2-3 bin kar yapacağını göz önünde alırsak galerici bu arabayı sahibinden 8.5-10 bin arası almıştır. (ne demek istediğimi anlatmışımdır umarım)
Alacaksan eğer pişman olmamak adına çok çok iyi araştır arabayı ve serviste de gösterilmedik yerini bırakma...
Yukarıda ki arkadaşların dediğine de aynen katılıyorum. Galerici deyince bayağı bir düşünmen lazım.

2000-2001 Stella'lar 13-15 bin tl eder mi orası ayrı bi tartışma konusu olur, hak veriyorum. Servisten ekspertiz yaptırmanız yararınıza olur. Bu arada, stellada arka camlar, aynalar manueldir, motor golf motoru değil 75'lik polo motorudur.

Arkadaşlar kaç yıllık araba, tabiki vuruğu boyası vardır. Belkide motor bile değişmiştir. Ben ekspertiz kısmına katılmıyorum. Bence boşuna para vermeyin. Ister istemez galeri olunca insan bir adım geri atıyor. Bence sanayide tanıdık bir ustaya götürün yeterli. Fiyat konusunda bence tam eder fiyatı. Diğerleri adam kazıklamak için şişiriyorlar.

egerki kıvancın kosterdıgı arac bu fıyatsa bir sanıye bile dusunme derım fiyat cok ıyı aynı aracın sarısına bınıyorum suanda ve 20bin istiyorum ben degerlendırmenı tavsiye ederım

ne bıleyım ölücü hislerimle buldum o arabayı !!! stılo fıat ın yanlıslıkla urettıgı bır arac olmalı, yuksek kalıtede plastık ve ıc mekan kadıfe koltuklar !! harıka konfor :D

Geri
Üst Alt