Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10 aralık perş. Spontane askerlik öncesi buluşma

Arkadaşlar Yönetimden habersiz Organizasyon düzenlemek yasak olup bu tarz davranışlar içerisinde olan arkadaşları bu tür davranışlardan uzak durması konusunda uyarmak bizim görevimizdir iş bu sebeple bu orgaznizasyona bizde iştirak edeceğiz :D ama bu son olsun kulağınızı çekeriz haaaaaa :D

oh be..organizasyonu açarken kafamda acaba mert abi katilabilecek mi iş başvurusu vs. derken diye düşünüyodum...kambersiz düğün mertsiz organizasyon olmaz =)

---------- Post added at 15:30 ---------- Previous post was at 15:28 ----------

sen gitmeden yetişicem

cezmi abicim sen bize çok güzel bir organizasyon hazırladın elinden geleni yaptin,çok güzel bir uğurlama oldu bizim için...sen kendini sıkıntıya sokmadan gelebilirsen gel ama öyle ucu ucuna yetişmeye çalişirim ikileminde kalırsan cidden yorma kendini zaten en kötü ihtimalle otobüse/uçağa binmeden araşırız abicim =)

işyerini 21.00'da kapattığım için aranızda olamayacağım şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim

Ben çok hastayım 2 gündür evde yatıyorum yarın kendimi biraz iyi hissedersem bende gelmek isterim Volkan.

Şimdiden Hayırlı Teskereler dileyim akşam 19:00 gbi işten çıktığım için yetişemem Allah yolunuzu açık etsin

işyerini 21.00'da kapattığım için aranızda olamayacağım şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim

canın sağolsun.teşekkür ederim koray.

---------- Post added at 17:38 ---------- Previous post was at 17:37 ----------

Şimdiden Hayırlı Teskereler dileyim akşam 19:00 gbi işten çıktığım için yetişemem Allah yolunuzu açık etsin

malesef ben de aile yemeğini son günlere biraktim başka vakit olmayabilir daha da ertelemek istemiyorum..iyi dilekleriniz için de teşekkür ederim.

Volkan ve Doğuş kardeşim uzun zamandır mersındeyım sızlerı yuz yuze tanımasamda hayırlı teskereler dılıyorum subatta kısmetse bende askerım askerlık bıttıkten sonra artık ıstanbula donucem o zaman sızlerle organızasyonlara daha fazla katılım gosterıcez....

tekrardan hayırlı teskereler sızlerı ve butun mehmetcıklarımızı Allah korusun....

sağol gökhan sana da şimdiden hayirli tezkereler =)

İngilterede olduğum için sizi yolcu edemeyeceğim. Hayırlı tezkereler Volkan ve Doğuş..

Abilerim oraya gelme sansım yok ama dualarımız sizlerle hayırlı teskereler tez gidip gelin inş

Geri
Üst Alt