Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10,400 $ lık boya koruma hizmeti :D

2 gün arabayı yıkamak için yatırıyosa sahipleri..
bence geri alsınlar ya adamlardan..bu arabalar süs arabası değil ki yahu..

ya isterse altın tozu serpiştirsin hayatta öyle bi para vermem o parayı verininde aklından zoru vardır.

o pRAYI vermem ama ole bı aracım varsa gıderım 1.600poundluk o wax ı alır bıde profesyonel setını alırım 900 poundluk kendım yaparım evde .. hatta ıngılterede olsa gıder 900 poundluk o serıyı sımdı alır kullanırım

o kadar para verip sokağa bırakcam sonra İstanbul'da kullanıcam diyosun yani..
ilginç valla anlamıyorum ama saygıyla karşılıyorum..tolkican dönsün askerden dediğim gibi saatlerce muhabbetini yaparsınız ürünlerin.. :D

o kadar para verip sokağa bırakcam sonra İstanbul'da kullanıcam diyosun yani..
ilginç valla anlamıyorum ama saygıyla karşılıyorum..tolkican dönsün askerden dediğim gibi saatlerce muhabbetini yaparsınız ürünlerin.. :D

eheh suanda bıle 1500 lıraya yakın masraf yaptım ben bu malzemelere hergun yenı bısealıyorum :D kredı kartım gelsede ıngıltereye adım atsam turkıye yetmıor artık :D

arkadaslar ben bu uygulamayi ve yapan adami takdir ettim, oyle araclara boyle temizlik olur. fakat fiyat $5000 olsa daha uygun olurmus :cool:

ben kendi aracim icin ziebarti tercih ediyorum ama. daha makul. ;)

o değilde güneşte yıkıyor kamil:) golgede yıkasa hiç wax a ihtiyacı olmaz:)

o değilde güneşte yıkıyor kamil:) golgede yıkasa hiç wax a ihtiyacı olmaz:)

işte bomba yorum..
ama doğru.. :D :D :D

bu arada tolkican çarşı izninde değil miydin kardeşim sen nası görmedin sen bu konuyu.. :D

Geri
Üst Alt