Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10.12.2010 ankara fotoğrafları

ellerıne saglık kardesım bu fotunun orj yollarmısın bana.
dsc0067ka.jpg

Yüreğinize sağlık güzel insanlar
paylaşım içinde ayrıca teşekkürler
nice paylaşım ve toplantılara

Cok guzel goruntuler
Sagolun varolun

Cok guzel goruntuler
Sagolun varolun

yaww niye herkes varoluyo benden bi tane yetmez mi..bütün scw varolursa tadı olmaz ki ben tek olmak istiyorum ama yaaaaaa...
şaka bir yana çekinler güzel..ortam güzel...

yaww niye herkes varoluyo benden bi tane yetmez mi..bütün scw varolursa tadı olmaz ki ben tek olmak istiyorum ama yaaaaaa...
şaka bir yana çekinler güzel..ortam güzel...

biz seni leonunla,röportajınla,kuzin aplanla,oppsalan'la,48'inle sevdik varol abim sen hep bizim için farklı varolacaksın...

ooo Ankaradan Uzun zamandır fotolar görmemiştik belli ki keyifli olmuş inşallah dana nice toplantılarda resimlerinizi görmek dileğiyle...:eek:key:

Çok güzel görüntüler herkese çok teşekkürler:eek::eek:

Ankaradan çok güzel hareketler bunlar levent abiyi uzun zamandır görmemiştim fotolar iyi oldu....

Alp senin aracında neden sticker yok.......................................................

Geri
Üst Alt