Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 depo ile 250 km giden araçlar hangileri acaba :)

Bende 1 depoyla 250 km boyunca 200-230 gidiyim benimkide max 300 km gider :)

faruk abi hiz anlamında inanılmaz biliyosundur. Yani kolay kolay hiç bir makine yanına yaklaşamiyor ve boy vermiyor. Bir yerde bunlar için aldim zaten ve fazla şikayetçi de değilim. fakan biraz düşündüm ciddi anlamda bir yakıt tüketimi var. Bakalım bakımdan sonra ne olcak..

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:06 ----------

Burak sende ne var kardesım ? :)

faruk abi hiz anlamında inanılmaz biliyosundur. Yani kolay kolay hiç bir makine yanına yaklaşamiyor ve boy vermiyor. Bir yerde bunlar için aldim zaten ve fazla şikayetçi de değilim. fakan biraz düşündüm ciddi anlamda bir yakıt tüketimi var. Bakalım bakımdan sonra ne olcak..

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:06 ----------

Burak sende ne var kardesım ? :)

Golf 3 Gti :)

Bence bir depo ile 300-350 km kadar gitmesi gerekiyor.200 km üzeri hız için tabiki. Özellikle bakımın hatta hava filtresinin çok etkisi oluyor.Max.7500 kmde değiştirin.Yine aynı yakarsa jeep konusunda seninle hemfikirim.:)

madem güç istiyosun alacaksın 2.0TDI 140 bg. chipliyceksin 170 olacak paşa paşa bineceksin abi...hemde yakıtıda düşünmeyeceksin..vergiside aynı sonucta piyasasıda TFSI ile aynı para :D

çokda aynı para değil Kıvanç, ama aradaki 5-6bin civarı farkı görmezlikten gelmek te 2lt için akıllıca bir hareket olabilir sende haklısın.

Valla 2.5 tdi 200bg superb vardı ve yakıtı cok güzeldi. ama bir gün bir araba bu güçteki arabayı geçince almamak mümkün degildi kıvanç.:). yani dediğin 2.0 tdi 170 de olsa sanırım T FSİ kadar zevk vermezdi. Ben yakıtından şikayetçi değilim ;) hak ediyo hatta chip atcam yaza.. sadece 2.0 T FSİ bir arac o hızlada olsa faruk abinin dediği gibi 350 km yapması lazımdı diye düşündüm ve sizle paylaştım :)

Geri
Üst Alt