Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 depo ile 1290 km yol yaptım.

ben de son zamlardan önce 100 tl ye 550 km benzinle yol yapmıştım. şimdilerdeyse 55-60 tl ye tüple 350 km yol ypıyorum. tabi tüpte şehiriçi şehirlerarası karışık :D

Yok anlaşıldı..bu işin tek çözümü var..
SATIYORUM artık 2004 siyah leon spirit..
1 depo ile 700 km yaptım ..cidden satıyorum..duydukça moralim bozuluyor..

bu arada senin aracada maşeAllah..Allah nazarlardan saklasın

Çok iyi anlıyorum abi seni şimdi....Damdan düşen var yanında :) :)

Bu değeri sanırım rüyamda bile göremem ben..:D

Helal :D ben benim arabamla gidemiyorum :D
ama geçen ümraniyeden çıktım kemercountry'e gittim yollar bomboştu ortalamam 5.3 e düştü :D 1.6 araçtan beklenmeyecek bi hareket :D

bende eylül ayında trabzona gitmiştim bir depoyla 960 km yol yaptım...

abim 120lerin üstünde giderek nasıl 750km gidiyorsun ya? valla maşallah abi nazar değmesin, geçen depomu sakin kullanımda 620 km zor gittim, bakalım bu depomda ne olacak...

abicim yüksek vitesi düşük deviri tercih et ve ekranda sürekli anlık tüketimi gör ve ona göre bas gaza. sendeki 18lik o ağır jantlarla araca bindirdiğin yük eşya yüklemeye benzemez daha fazla eksidesin bir kere. benim araçta jant lastik tamamen orjinal ve değişimi de hiç düşünmüyorum. 80km/h üzeri hızlarda 6. vitesle ilerliyorum. Ayakla gaza basarken tüketim fazla ise CC ile de deniyorum fark oluyor anlık tüketimde görebiliyorsun durumu. Ani hızlanma ve gereksiz gazlarda mümkün olduğunca kaçınca sonuç bu oluyor ve bence olması gerekenden hala fazla Ozan yani becerebildiğimi sanmıyorum. Ben 1.6 ile görüyordum bu menzilleri, tsi ile 850 - 900km arası menzili hayal ederdim ama daha göremedim. Olabilitesi var, bir kaç ay sonra tsi de de eko66yı deneyecem, anlatılanlar gidi değil benzini kısıtlıyor gibi yorumlar duymuştum asparagas, bu manyetik işi bana mantıklı geliyor o zaman 850 üzerini de göreceğimi hissediyom.

benim bildiğim yeni kasalar 45 + 7 lt ama ben hiç doldurtmuyorum yedek depo denen şeyi araba yeni bende biraz abanıyorum galiba 1 depo 1200 km süper değer

ben leonum ile artvinden samsuna gittim avrupa şartlarındaki test ortamı gibi yol full klima 2 kişi normal bagaj 600 km ortalamam 5.8 yani bu ortalamamın menzili 850 lerde...ki zaten uzun yolda 750 yi hiiç düşmedim bu güne kadar..

Geri
Üst Alt