Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8t LEON arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Far-stop orjinale çevir Serhat en güzeli. Rayman bizim işe bi türlü bakmadı 10 defa telefon ettim hep bağlama

evet abi onu söylüyo buarada aracım pasta oldu stoplarını buldum aldım orjinal arkadaki ledli stoplardan da kurtulmam llazım ömercanda farları getirdi saolsun:)

Aracınız hayırlı olsun, 1 yıl bizim kahrımızı çekti. Çok güzel araçtır. Bu arada o ledlerle Murat günlerce uğraştı :)

Aracınız hayırlı olsun, 1 yıl bizim kahrımızı çekti. Çok güzel araçtır. Bu arada o ledlerle Murat günlerce uğraştı :)

Teşekkür ederim ledleri söktüm orjinal topsporttan çıkma stop takım buldum değiştirdim farlarda sevdiğim bi kardeşimden geldi cam filmleri söküldü baya bi orjinal oldu :)

Alper topsport ilanlarında güzel bi topsport var kırmızı beyaz oz jantlı araba çok diri ve güzel bi araç yakından gördüm stopları bu arkadaştan aldım gayet güzel bi araçtı ve iyi hazırlanmıştı tavsiye ederim zaten jantlarına da bittim al bin yapacak pek bişey kalmamış....:eek:key: tabi bi baktır git bi gör

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt