Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8t LEON arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
siyah Cupra R için 35 teklif etmişler vermemiş sahibi.38 e bırakır diye duymustum yakın bırınden.Sol ön çamurlugunda boya varmış sadece başka bişey yok temiz bi araç..

Acık ve net soylım seat sıtelerınde dahıl 1.8t kullanıcısı bulman zor dıyebılırım,1.8 t lerın cogu adanaya satılmıs durumda :) Ab plaka cupra ıcın bence braz butcenı zorla suan alınabılcek en ıyısı o bencede.Hem boyasız hem km sız 1.8 t bulmak tamamen butceye bakar oldu su donemde

Acık ve net soylım seat sıtelerınde dahıl 1.8t kullanıcısı bulman zor dıyebılırım,1.8 t lerın cogu adanaya satılmıs durumda :) Ab plaka cupra ıcın bence braz butcenı zorla suan alınabılcek en ıyısı o bencede.Hem boyasız hem km sız 1.8 t bulmak tamamen butceye bakar oldu su donemde
evet ya adanada yada trabzonda:D

1.8t-sport leon arıyorum
uzun zamandır 1.8t araç arıyorum mk4 gti ile başladık ancak en son dod un sitesinde sarı leonu inceledim ve leon çok daha hoşuma gitti satıştaki arkadaşta burda üye olduğunu söyledi
ancak aracın komple boya gibi bi masrafı var o yüzden tercih etmedim
yardımcı olabilecek arkadaşların mesajlarını bekliyorum

Dod'daki Sarı Leon'un bir önceki sahibi benim. TR'de oynanmamış ve en temiz 1.8T FR olduğunu söyleyebilirim. "Komple boyatmak gibi bir masrafı" da anlayamadım. Aracın komple boyanmaya ihtiyacı yok. Eğer plastik ve sac parçalarda zamanla oluşan renk farkından dolayı boyatmayı düşünüyorsan yorum yapmıyorum. Sarı renk tercih etmiyorsan o ayrı bir konu...

Dod'daki Sarı Leon'un bir önceki sahibi benim. TR'de oynanmamış ve en temiz 1.8T FR olduğunu söyleyebilirim. "Komple boyatmak gibi bir masrafı" da anlayamadım. Aracın komple boyanmaya ihtiyacı yok. Eğer plastik ve sac parçalarda zamanla oluşan renk farkından dolayı boyatmayı düşünüyorsan yorum yapmıyorum. Sarı renk tercih etmiyorsan o ayrı bir konu...

aracı beğendim hem model hem kilometre hemde motor olarak(1.8t 180bg) ancak bu renk işi canımı sıktı
plastik parçalarla aracın renginin tutmamasının sebebi nedir anlayamadım?sarı olduğundanmıdır acaba?

aracı beğendim hem model hem kilometre hemde motor olarak(1.8t 180bg) ancak bu renk işi canımı sıktı
plastik parçalarla aracın renginin tutmamasının sebebi nedir anlayamadım?sarı olduğundanmıdır acaba?

Şu anki aracım da Sarı renkte... Onda da renk konusunda sıkıntı var. Sac malzeme daha fazla ısındığı için rengi bozuyor. Dod'daki araçtaki renk farkı önemsenmeyecek kadar azdır. Bu kadar neden takıldığını anlayamadım. Bu aracı tanıyan ve isteyen herkes bu kısımlarına önem vermez. Aracın lansman rengi zaten sarıydı. Bu renkte TR'de toplasan 6-7 araç vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt