Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8T 225 hp satılık motor

Suriyede çok motor var.:) Eminim bundanda vardır kesinlikle.Hemde çok ucuza.Geçenlerde 1.6 16 valflik marea motoruna 800 dolar demişlerdi.Pazarlıkla 600 dolara bile verirler.:)

öyle deme..bu izmitteki dragları takip ederdim eskiden..şahin turbo vardı bi tane..ankaradan sanırım..kendi klasmanında güzel dereceler yapıyordu..sağlam araçlar geçiyordu..ama hala var mıdır,bilmiyorum..

"swaplamak" gibi acayip bir terim kullanıyorlar bu motor değiştirme olayı için Enes..ülkemizdeki yabancı kelime kullanma hastalığı ve hayranlığına bir örnek işte..

06 MJU 06 plakası cok güzel gidiyordu youtube plakayı yazınca cıkması lazım

Suriyede çok motor var.:) Eminim bundanda vardır kesinlikle.Hemde çok ucuza.Geçenlerde 1.6 16 valflik marea motoruna 800 dolar demişlerdi.Pazarlıkla 600 dolara bile verirler.:)

tekin abi türkiyede benzın ucuzlarsa banada bır tane alalım:)

geçen arkadaşlarımdan biri bana söyleyip duruyordu bunu ben hadi len diyordum..peki oradan alınan motoru nasıl legal hale getirebiliyoruz ki..ruhsata galan işlenebiliyor mu? yoksa change motor mu gezilecek??

Valla bi 1.8T alinacaksa swap icin o da AGU olmalidir bence.

%30'du dimi swap'layıp yasal olarak çıkılabilcek hacim..
anca 1.8L benim için o zaman.. :D :D

o konu çok muamma. Ben tse'nin bir belgesini okudum, hatta kurtbille baya konuşmuştuk bu konuyu. İstediğini işletiyosun ama benzinliden dizele, dizelden benzinliye olmuyordu. Dosyayı bulursam eklerim.

Geri
Üst Alt