Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,8 TFSİ - 1,6 T 180 bg

Sen pilotajınla, Avensis geçmişsin ben F430 ve 335i geçtim. Pilotajı kıyaslaman açısından bunu ilk başta yazayım. İnanıp inanmamak sana kalmış.
1.9 TDI Passat'ımız vardı. 115hp'liklerden. Nadir bulunur. Hiç sürdünmü bilmiyorum. 1.5 CRDI'ler yanından esip geçiyordu. Ayrıca 1.9 TDI'lar rampada bayılıyor. İyi çekmez. Eski tip dizellerdendir. Kırsal motorinle de çalışır.
Tartışmayı, kuralına göre yapmayı seviyosun madem, kişisel yorumlardan uzak durman lazım. "Sen herşeye muhalefet ediyorsun" gibi bir yorum yaparsan, konu başka yerlere gider. Ben sana, "ne arabalara bindin/sürdün ki biliyorsun diyor muyum?" Bunu demem doğru olur mu? Hayır. Aynı şekilde senin de böyle birşey söylemen yanlış. Bilmediğim şey hakkında da yorum yapmam.

Ben de size diyorum ki sizin passatı Kia'nın geçmesi belki sizin hatanız? Belki diğerini süren sizden iyi sürüyor? Belki sizin passat'da problem var? Bu belkiler uzayıp gider. F430 ve 335i geçtiğini söylüyorsun şu an sana inanırım.Çünkü neden bana yalan söyleyesin diye düşünürüm.1.9 TDI'nin rampada bayıldığını neye göre karar kıldınız? Kia 1.5 CRDI Sürdünüz o bayılmıyormuydu yoksa? Hem sabahtan beri Kia 1.5 CRDI diyorsunuzda hangi KIA? Cerato 'mu, Rio mu,?, yada başka bir modelimi? Önce iddia üzerinde bulunduğunuz şey hakkında bilgi verinki tartışma amacına ulaşsın. Sizin bütün yazdığınız mesajları okuyorum denk geldikçe.Hepsinde aynı tavır.''Şu arabaya bindim, şunu sürdüm, şu araba şöyledir-bu böyledir.'' sizin dışınızda kimse birşey bilmiyormu? Ben size bana inanmayabilirsiniz, güvenmeyebilirsiniz diye kağıt üstünde tartışma açıyorım -ki en objektif yöntem budur- bu seferde neden kağıt üstünde diyorsunuz? Bakın ortada apaçık bir fark var. Kia Cerato HB 100hp 235nm tork'a sahip 0-100'ü 12.5 saniye olan bir araç.Diğeri Seat Toledo 110hp 235nm tork'a sahip 0-100'ü 11.2 saniye olan bir araç.Hadi diyelim cerato sizin passatı şöförlükle geçiyordu.Bunu bir nevi anlarımda nasıl ''Esip geçtiğini'' anlamam.Ayrıca videoları varmı? Düzenli dur-kalk şeklinde yapılmış bir yarış mı? yoksa siz 90km hızla giderken bir tane cerato yanınızdan 150km gibi bir hızla geçince ''Kia Ceratolar 1.9 TDI'lerin yanından Esip geçiyor'' mu dediniz? Gerçekten çok komiksiniz :)

Geri
Üst Alt