Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdi CR leon ne zaman satışa sunulacak acaba???

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
arkadaşlar leonun 1.6 tdci motorlusu ne zaman hangi versiyonu ile türkiyede satışa sunulacak acaba bileniniz varmıdır???ben şubat diye duymuştum ama??? bir de style ın fiyatı yaklaşık ne olur acaba???

1.6 TDI CR leonların piyasada patlayacagından hiç şüphem yok gelmeden satın alınacaktır iş o motoru şu leona koysunlar bi araçlar gümrükten çıkar çıkmaz plazaya varmadan satılır eminim....

bende bu motoru göz kulak edenlerden biriym. Sanırımn 105 hp mi olacaktı ? birde dsg koyacaklarmı ?

golfte 105 dsg var ama leona koyarlar mı bılınmez 1.4 tsi a dsg koymadılar buna da zor koyarlar =)

yakın zamanda gelmeyecek gibi bi hava var nedense..

Türkiyeye bu kadar güzel bişey zor gelir:) Kusura bakmayın biraz moralleri bozdum gibi oldu :D

O zaman kırmızı ateşli leonunla gökhan abim yollarda devam :D
o benzini ben yaksam ben de ateşli olurum atilla:)evet atillacım çıkana kadar vede işlerimi (düğünü falan)halledene kadar buna devam...ki anca o zamana yeni kasaları çıkar seneye yazın ben de sonraki sene yazın çekerim yani 2011 de :)

Geri
Üst Alt