Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 MPI ve 6 İleri Şanzıman ?

1.6 16v 105hp, 1.8 20v 125hp ve 1.8t türevleri, vs vs. çok var.

Mpı= multi point ınjection

aynı zamanda mpfı olarakta geçer

=multi point fuel ınjection= çok noktadan yakıt enjeksiyonu...

Fsı ile arasındaki fark mpı benzini emme manifolduna enjekte ederken, fsı direk silindirin içine enjekte eder.

Bu yüzden fsı ve türevlerinde lpg imkansız...

No alıntı..

+1985

Adamı aradım merakımdan :) Adam özel siparişle felan geldi diyor.Diğer leonlarda 6 airbag varken bunda 8 tane var diyor. (Benim bildiğim diğer stylancelerde de 8 airbag olduğu?) Adana'da Kavi'ye götürdüm onlarda inanmadı diyor :) Bu normal 1.6 değil 1.6i diyor :) Birşey anlamadım.Pazarlık'da yapmıyor zaten :)

Adamı aradım merakımdan :) Adam özel siparişle felan geldi diyor.Diğer leonlarda 6 airbag varken bunda 8 tane var diyor. (Benim bildiğim diğer stylancelerde de 8 airbag olduğu?) Adana'da Kavi'ye götürdüm onlarda inanmadı diyor :) Bu normal 1.6 değil 1.6i diyor :) Birşey anlamadım.Pazarlık'da yapmıyor zaten :)

Adam uçmuş ya hahahahhaha:D

1.6i neymiş ya BMW mi bu ? :D

yalan söylememiş. sonuçta mpı makine 1,6i 1,6 8v ler. oradaki i 16v anlamında değil enjeksiyonlu anlamında. şahinlerde bile vardır 1,6i :D
bu arada ismail leonlarda 6 airbag. 2 airbag opsiyonel. :)

yalan söylememiş. sonuçta mpı makine 1,6i 1,6 8v ler. oradaki i 16v anlamında değil enjeksiyonlu anlamında. şahinlerde bile vardır 1,6i :D
bu arada ismail leonlarda 6 airbag. 2 airbag opsiyonel. :)

şahin olayına hiç girme şahin variant geldi aklıma ahh:D:D hala gülüyorum:D:D

laaaaan benim mahallem burası ama bu araba tarsusa yeni gelmiş 2006 dan beri bu adamda olmadıgı kesin yoksa ben bu arabayı daha önce görürdüm

Geri
Üst Alt