Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 leonla 1 depo benzinle şehir içi ne kadar gidebiliyorsunuz?

şehir içinde depoyu doldurdunmu diye sorsana bana...:)

dün depoyu fulledim 100km/lt 10.6 gösterirken tam 500 kmdi :) tüp en mantıklısı 60 liraya 300 km ;)

son 2 depomda da 300km'yi görmedim..
diğerleri uzun yol olduğu için görmüşümdür illaki..

Maşallah diyorum özellikle yiğit abi sana ne yaptın öyle ya :D

1,6cc motorlar biraz hantal ve sağlam yapıda motorlardır. Fazlasını beklemediğiniz ve gaz pedalı ile iyi geçindiğiniz sürece 8lt ortalamayı tutturmak hiçde zor değildir. Aracı yoracak aksamları ekleyip daha az yakmasını beklemek doğru olmaz. Eğer bunu yaptıysan gücü ve torku da arttıracak sistemler üzerinde de çalışma gerektirir. bende 17"jant lastik varken yaptığım bikaç düzelştmelerle 550km altını önceki aracımda nerdeyse görmedim diyebilirim.

Benim 1,6cc benzinle bulduğum çözüm ki defalarca yazdım headers, eko66, filtre ve nanocharger eklentileri idi. eminim 80km/h hızla uzun yol yapsam 900km üzerini çok rahat görebilirdim. yaşadığım yasal hız limitleri sınırlarındaki İstanbul Mersin seyahatinde 800km üzerini çok gördüm otoan 130 diğer yerlerde 100la gittim çoğu kez.

Konu adı "1.6 leonla 1 depo benzinle şehir içi ne kadar gidebiliyorsunuz?" değil mi? 1.6 olmayan kaç tane araç sahibi cevap yazmış...

Konu adı "1.6 leonla 1 depo benzinle şehir içi ne kadar gidebiliyorsunuz?" değil mi? 1.6 olmayan kaç tane araç sahibi cevap yazmış...

:D:D yurdum insanı haklı, bu lt fiyatları ile sadece 1,6ların canı yanmıyor herkes yorum yazmaya ihtiyaç duyuyor tabiki:rolleyes:

depoyu fullemedim ama 9 lt ortalamam . 18 jant ve araçta sürekli 2-3 kişi.

arkdaslar jant okadar farketmez bosa yamayın ya.anca top speed etkıler okadar

Geri
Üst Alt