Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 BSE MOTOR LEON GOLF 5 YAKIT TÜKETİMİ HK.

seatleon1903

Kayıtlı Üye
Merhabalar
1.6 bse motor Leon aracım var
LPG şehir içi gösterge genel ört 11 lt altına düşmüyor gaz 5.48 iken 61 kuruş yakıt tüketimi vardı.

Aynı motoru kullanan arkadaşlara sorum olacak benzinli kullanmak mantıklımı yoksa LPG devam edeyim mi benzinde yakıt mantıklı olur mu ? Depo fulleme Gücüm olmadığı için deneyen arkadaş varsa merak ediyorum.iyi günler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Lpg suanki kosulda dahi avantaj. Benim lpgde sorun vardi vanadan kapatip 1 ay benzinde binmistim belimi bukmustu resmen :D yapniz sehirici 11 litre cok gosterirmis. Gittigin mesafeler cok kisa mesafeler mi acaba? Ben geçenlerde istanbulda yolumu kaybettim :D 2 saat olmadik trafige girdim kopru cikisinda 8.3 litre gösteriyordu tuketim olarak. Eger gittigin mesafe kisa mesafelerse sehirici o rakamlar normal. Ama mptor isindiktan sonra yavas yavas dusmesi lazim. Tabi kullanim faktoru de var ama yine de 11 litreleri asagiya cekmesi lazim.

Geri
Üst Alt