Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI Motor İlk Dönem Nasıl Kullanılmalı

benım arkadasın mk6 tsı 1.500de bır gelın demısler ondan merak ettım :)tesekkurler yıgıt ....

Ömer hayırlı olsun. 15bine kadar binebilirsin bisey olmaz. Degerler düşecektir emin ol biraz yol Alman gerek bunun için.

benim araç 17.000 km 40 km yol yaptım maltepe tuzla sahilyolu düz yol 4 kişi 11-12 Lt aşağı inmedi normal kullanımda bu araç yakıyo km pek fark etmiyor bence :eek:

redline in hic bir yararu yoktur red line girmeden wer vitesi zaten aracin sagirlasmaz red line gormedin diye atiyorum hep 2 bin devir civari gezersin 50 bin km fln o zaman olur o denilen sen eko mod gez arada da araciniz zorla yeter bence

ya bu tsı la uzun yola gıdılmedıgı surece bende 8 lerın altına ınemedım fakat o yol bılgısayarınada guvenmıyorum cok..fakat 2000 devırı gecılmedıgı taktırde cok yakmıyor benım gozlemledıgım bu.60 lıralık benzınle karısık 190 km yol gıttım fakat 90 ı tem de gecmıstır

Benim maşallahım var bu ara 7.2 lerde dolanıyorum :D , Gerçi bizim buralar pek şehir içi sayılmıyo ama olsun :D,

Uzun yolda 200 lira full depo'ya 850 km yol gitmiştim (100 km şehiriçi) hesaplayınca ortalama 23 kuruş yakmışım , tekrar dünya gözüyle görürmüyüm bilmiyorum çünkü 100km/h ı hiç geçmemiştim :D

Geri
Üst Alt