Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,4 tsi fiyatı hakkında

kafaya takılacak kadar var engin, vazgeçme.

bak şimdi o fiyata 34.500 diyor buna alım satım ve sigorta masrafı eklendiğinde 35.500 TL ye arabayı almış olacaksın.. Faruk abinin dediği gibi 1.000 TL daha ekleyip 2011 model gıcır gıcır araba sahibi olursun... ;) Kesinlikle alma o arabanın max. eder fiyatı 30.000 TL dir.

eft dediğiniz mantıklı geldi en iyisi biras daha beklemek.. zaten maddi olarak biras kısıtlıyım 4 binim hazır 30 binde kredi çekijem faiziyle 34 u bulajak nerdeyse 38 e gelejek ... çok saolun...

oo serbay abi ne yaptin ya =)
2010 model 1.4tsi ikinci elin hakkını 30.000 lira yaptiysan
ben benim arabayi 23bin liraya falan ilana koyayım üstüne de alım satım masrafını üstleneyim satarken =) arabayi alan kişi de akşama evde bi de konuğum olsun koynumda uyusun oldu olacak =)

:) eft yaaa fiyat baya düştü osaman.. ya 2,elide2010 model böle düşüosa yandık bis..

Üzerine biraz daha ekleyip sıfır almak varken, 2. elini o paraya almak bence mantıksız.
2. el almak istiyosanız 30.000TL'nin altına gayet temizleri bulunuyo. İnternetteki ilanlardaki uçuk fiyatlara aldanmayın.

yaa taaa zonguldakta olunca maasef internetten bakmaktan başka bir çaremis olmuo..o yüsden yardımlarınıza gerçekten çok ihtiyacım var...

Engin Abi sahibinden.com dışında galerilere vs. bakmak lazım. 2. el satılık araç dergilerine de çok düşeş araçlar geliyo arada. Takip etmeni tavsiye ederim. Sahibinden'e de bol bol bakıyorum. Denk gelen bi tanesi olursa telefonla pazarlık eder sana da özel mesaj atarım :)
Emre Kaan'ın Cupra TDI'dan önceki aracı 1.4 TSI'dı hatırlar forumdakiler. O aracı 28.000 ya da 29.000TL'ye almıştı. Hatasız boyasız.
Servisten 800TL'ye Cupra tampon alanın, 100TL'ye sis farı takanın arabası 38.000TL ediyo ne hikmetse. Hoş, herkesin kendi aracı. İsteyen 100.000TL'ye satar, isteyen 10.000TL'ye satar. Acele edilmeyip bol araştırıldığı takdirde uygun fiyatlara bulunur.

ya lütfen ilk önce beni bi leon sahibi yapın rica ederimm..

Bence boş yere umut vermeyelim 28 29 bine temiz TSI için...

Geri
Üst Alt