Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,4 tsi fiyatı hakkında

Üzerine biraz daha ekleyip sıfır almak varken, 2. elini o paraya almak bence mantıksız.
2. el almak istiyosanız 30.000TL'nin altına gayet temizleri bulunuyo. İnternetteki ilanlardaki uçuk fiyatlara aldanmayın.

Üzerine biraz daha ekleyip sıfır almak varken, 2. elini o paraya almak bence mantıksız.
2. el almak istiyosanız 30.000TL'nin altına gayet temizleri bulunuyo. İnternetteki ilanlardaki uçuk fiyatlara aldanmayın.

Ayberk aklında bulunsun bana bitane bul ama sanrooflu istiyorum ciddiyim...

Ayberk aklında bulunsun bana bitane bul ama sanrooflu istiyorum ciddiyim...

Engin Abi sahibinden.com dışında galerilere vs. bakmak lazım. 2. el satılık araç dergilerine de çok düşeş araçlar geliyo arada. Takip etmeni tavsiye ederim. Sahibinden'e de bol bol bakıyorum. Denk gelen bi tanesi olursa telefonla pazarlık eder sana da özel mesaj atarım :)
Emre Kaan'ın Cupra TDI'dan önceki aracı 1.4 TSI'dı hatırlar forumdakiler. O aracı 28.000 ya da 29.000TL'ye almıştı. Hatasız boyasız.
Servisten 800TL'ye Cupra tampon alanın, 100TL'ye sis farı takanın arabası 38.000TL ediyo ne hikmetse. Hoş, herkesin kendi aracı. İsteyen 100.000TL'ye satar, isteyen 10.000TL'ye satar. Acele edilmeyip bol araştırıldığı takdirde uygun fiyatlara bulunur.

o da olur farketmez..yeter ki temiz vuruksuz patlaksiz değişensiz az km li 1.4 tsi 'ı 30.000 tl altına bulsun muhterem...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...del-65-binde-14tsi-125bg-style-29355524/detay
İlandaki aracın sahibiyle az önce telefonla 10 dakika görüştüm Engin Abi. Araçta 2 parça 10 cm. lik çizikten dolayı lokal boya varmış. Arka tamponu dubaya vurduğu için çatlamış, tampon değişmiş, bagajın ucu da bu yüzden boyanmış. Bir de sol ön çamurlukta çok ufak lokal boya varmış. Telefonda 29.5 dedi. Araç başında pazarlık yapılırsa daha da iner. Eğer araçla ilgilenirseniz, yarın sizden telefon bekliyo. Kredi borcu yüzünden satıyolarmış aracı.

2. el 30.000 tl altına gayet temizleri derken bu telefonda 10 dakika konuştuğun aracı kastetmedin heralde?
bu da temizse artık ben arabamı sıfır diye eryaya koyar satarim =)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...del-65-binde-14tsi-125bg-style-29355524/detay
İlandaki aracın sahibiyle az önce telefonla 10 dakika görüştüm Engin Abi. Araçta 2 parça 10 cm. lik çizikten dolayı lokal boya varmış. Arka tamponu dubaya vurduğu için çatlamış, tampon değişmiş, bagajın ucu da bu yüzden boyanmış. Bir de sol ön çamurlukta çok ufak lokal boya varmış. Telefonda 29.5 dedi. Araç başında pazarlık yapılırsa daha da iner. Eğer araçla ilgilenirseniz, yarın sizden telefon bekliyo. Kredi borcu yüzünden satıyolarmış aracı.
Bunun sanrufu yok ayberk birde km çok değilmi..? ben sanrufu kafaya taktım:) genede sağol ayberk...

Geri
Üst Alt