Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSİ 160 Hp tiptronik Dsg

Byefsane

Kayıtlı Üye
Değerli scw üyeleri baslıktada belirtmiş olduğum motor Vw Jetta 1.4 TSİ 160 Hp tiptronik Dsg comfortline modeli hakkında bir bilgi almak istiyorum bu arac nasıl tepki veriyor kullanım rahatlığı manuel olsa daha mı iyi olur(araç uzun yol kullanıcak) şimdiden çok teşekkür ediyorum
TEKNİK VERİLER Tabloyu Gizle

1.4 TSİ 160 Hp tiptronik Dsg
- Motor ve Performans
- Silindir Hacmi: 1390 cc
- Silindir Sayısı: 4
- Maksimum Güç: 160/5800 hp/dd
- Maksimum Tork: 240/1500-4500 Nm/dd
- Azami Hız: 220 km/s
- 0-100 Km Hızlanma: 8.5 sn
- Şanzıman: 7 ileri tiptronik
- Yakıt Türü: Benzin
- Yakıt Tüketimi
- Şehir İçi: 8 lt/100km
- Şehir Dışı: 5.4 lt/100km
- Genel: 6.4 lt/100km
- Boyutlar
- Uzunluk: 4554 mm
- Genişlik: 1781 mm
- Yükseklik: 1459 mm
- Dingil Mesafesi: 2578 mm
- Kapasite
- Yakıt Tankı: 55 lt
- Bagaj: 527 lt
- Koltuk Sayısı: 5
Ağırlık
- Boş Ağırlık: 1377 kg

alıntıdır...

hangi modelde bakıyorsun kardeşim? eğer golf için bakıyorsan comfortline da yok diye biliorm bu seçenek.

tepkiler ile sürüş konusunda hiç bir sıkıntın olmasın. bir abimin golf gt sini defalarca kullandım. harika motor ve şanzıman kombinasyonu.

hangi modelde bakıyorsun kardeşim? eğer golf için bakıyorsan comfortline da yok diye biliorm bu seçenek.

tepkiler ile sürüş konusunda hiç bir sıkıntın olmasın. bir abimin golf gt sini defalarca kullandım. harika motor ve şanzıman kombinasyonu.

Araç jetta abi

Hangi araç için konuşuyoruz?
Leon içinse bu özellikte bir versiyonu yok bildiğim kadarıyla TSI 1.8 160bg DSG olarak var, Ibiza içinse 1.4 TSI 150bg lik bir versiyon hatırlıyorum sadece..

tmm o zaman. dsg yada manuel tercih meselesi. motorla şanzıman bence çok uyumlu ve dsg çok başarılı bir şanzıman. motorda zaten çok iyi kendini çoktan kanıtladı.ama ben olsam manuel alırım dsg de daha aragaz fonksiyonu yok :D

bu kombinasyon gayet başarılı Atilla..
ama ben yine manuel isterdim..

Golf V GT dekı motor emrenın dedıgı gıbı Atılla,Manuel daha b zewklı bence.DSG nın teklojısı tartısılmaz ama manuelın zewkı de bambaska

ben manuel derdım ama DSG yı bır kez kullandım manuelden cok daha hızlı bence DSG
ama karar senın motor hakkında yorum yapmıyorum zaten basarılı bır motoe zaten VW 300000km testındende gecırdı motoru..

Aracı sürekli uzun yolda kullanıcam eylenceden çok rahatlık önemli dsg güzel vites sanzımanı diye duyuyorum ve denemekte istiyorum aslında oto vites aracları sevmem ancak TSİ olunca içim rahat güzel tepki verir diye düşünüyorum. Peki comfortline kasa hakkın bilgi verirmisiniz ek olarak eklenecek önemli bişi varmı?

Aracı sürekli uzun yolda kullanıcam eylenceden çok rahatlık önemli dsg güzel vites sanzımanı diye duyuyorum ve denemekte istiyorum aslında oto vites aracları sevmem ancak TSİ olunca içim rahat güzel tepki verir diye düşünüyorum. Peki comfortline kasa hakkın bilgi verirmisiniz ek olarak eklenecek önemli bişi varmı?

kardeşim bence bir kullan dsgli:)

Geri
Üst Alt