Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 Tdi Stylance Hakkında...

fatihcankaymak

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

2006 model İbiza 1.4 Tdi Stylance araç sahibiyim.
Bir konuda bilgi almak istiyorum;
Ben bu modelde aracımın full olduğunu zannediyordum ancak benim direksiyonda ses ayarı gibi düğmeler yok.
Bazı arkadaşların araçlarında bunu gördüm. Stylance da kendi içinde sınıflandırması var mı acaba?

Teşekkürler...

sanırım bu model yılıyla alakalı.... bazı yıllarda küçük değişiklikler ekleyip çıkarıyolar mesela leonu bi makyajladılar staylance donanımda far sensörü ve esp bile ekstra oldu....

normalde makyajlama ıyı yone dogru olurdu bu sefer cok vasat oldu ya :) 2007 ve sonrası ıbızalarda var bılıyorum dıreksıyondan kumanda

Adı stylance olan her ibizada var bunlar. Lakin 2007 falan S-rider diye bi donanım var onlarda yok. Ruhsatta tam olarak ne yazıyor? Bi de bagajda stepnenin olduğu yerde arabanın renk kodlarının falan olduğu bir sticker vardır orda da yazıyordu sanırım donanımı..

2002-2004 signo
2004-2005 s-rider
2006-2008 stylance
2009 style

oldu ve aralarında birsürü fark var ve bu modeller satıldıgı yıllarda en full olan modeller sadece isim değiştirerek donanım eksiltildi yada artırıldı.

Direksiyondan kumanda olayı 2006da var ama sizin araç büyük ihtimalle 2005 çıkışlı 2006 modeldir yada 2005 üretimi 2006 modeldir model yılına göre donanım değişiyor çünkü

arka disk fren , ön yolcu koltugu altı cep , direksiyondan kumanda , sunroof , TCS , arka kapılarda teweter , bagaj kapagında ortada büyük cordoba yazısı bunların tamamının bir cordobada oldugu bir model yok yani dolayısıyla birini eklediyse diğerini çıkardı hele en son gelen style da elegance özellikleri mevcut eskilere göre tek farkı dijital kliması ve jantları başka farkı yok elegancedan

Anladım arkadaşım.
Benim ki muhtemelen 2005 üretimidir ozaman.
Çok teşekkür ederim..

pardon şase numarası nedir aracın ben size net modelini söylim aracın. mesele leonlarda şase numarasında p ile z harfleri arasındaki bir rakam var o rakam aracın uretim yılıını gösterir. yazarsanız yardımcı olurum. örnek olarak: ( şase numaralarındaki tek ezberimde kalan başındaki harfler vsszzydi:D)

vsszz123P5R3443332 burdaki p5r arabanın 2005 olduğunu söyler.

Geri
Üst Alt