Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TDI 2008 80bin km 3 parça boyalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla sahibinden e baktım da çok ilginçtir 23-27 arasında değişiyor hatta 29 a bile var 23 yazan adamın arabası 27 yazandan daha iyi durumda ama 2004 model olupta 24000 yazana akıl erdiremedim araçta ekstra bişe yok

Görkem sahibindende ilan varmı acaba? 3 parça boyalı demişsin ya nereleri neden?..

Görkem abi uzun zamandır nette dizel her türlü arabaya bakıyoruz aksesuarları ele almadan piyasa değeri 23-25 arası diye düşünüyorum :) Tabiki kararı sen vericeksin ama tavsiyem aksesuarları elden sat derim orj ver acelen yok ise

Görkem sahibindende ilan varmı acaba? 3 parça boyalı demişsin ya nereleri neden?..

yok ilan koymadım sahibindene

ön kaputa demir düştü
arka bagaj kapağı ve sol arka çamurluğun birleşim yerini otoparkta bir kamyonetin kasasına vurdum ufacık bir hasardı resimleri mevcut

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt